Rozkład Jazdy

Rozkład odjazdów Dworzec Autobusowy w Rykach

Szczegółowe rozkłady linii autobusowych

RYKI – WARSZAWA przez Garwolin
Oznaczenie 5,7,b,M,R,V
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 16:00
Trojanów – szkoła 16:11
Korytnica 16:16
Gończyce 16:24
Garwolin Zarzecze 16:41
Kołbiel Rondo 17:05
Otwock – W.Mlądzka 17:19
Warszawa Szosa Lubelska 17:31
Warszawa Trawiasta 17:47
Warszawa Wiatraczna 17:59
Warszawa R. Waszyngtona 18:04
Warszawa Al. Jerozolimskie 18:12

5 – kursuje w piątki
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc
V – kurs przyspieszony

RYKI – RYKI przez Stara Rokitnia
Oznaczenie S,R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 14:50
Swaty 14:55
Brzeziny 14:58
Brzeziny I 15:01
Stara Rokitnia 15:04
Stara Rokitnia 15:07
Stara Rokitnia 15:10
Brzeziny I 15:13
Więcków 15:18
Piotrówek 15:21
Więcków 15:24
Więcków 15:26
Edwardów 15:28
Swaty 15:31
Swaty 15:34
Ryki DA 15:39

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – KOKOSZKA
Oznaczenie S, R, M S, 4, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 06:10 09:30
Zalesie 06:16 09:36
Zalesie I 06:18 09:38
Potok 06:20 09:40
Przykwa 06:23 09:43
Julianów 06:26 09:46
Julianów II 06:28 09:48
Kłoczew 06:30 09:50
Kłoczew I 06:33 09:53
Stare Zadybie 06:36 09:56
Stare Zadybie 06:38 09:58
Stryj 06:40 10:00
Stryj Wieś 06:42 10:02
Stryj II 06:44 10:04
Gęsia Wólka Wieś 06:46 10:06
Gęsia Wólka II 06:48 10:08
Gęsia Wólka 06:50 10:10
Gózd 06:53 10:13
Kokoszka 06:56 10:16
Kokoszka Wieś 06:58
RYKI – DĘBLIN
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 06:30 07:25 09:00 11:45
Julin 06:24 07:29 09:04 11:49
Moszczanka 06:36 07:31 09:06 11:51
Krasnogliny 06:39 07:34 09:09 11:54
Krasnogliny 06:42 07:37 09:12 11:57
Dęblin Cmentarz Parafialny 06:44 07:39 09:14 11:59
Dęblin ul. Kocka Żdżary 06:46 07:41 09:16 12:01
Dęblin ul. Niepodległości Rynek 06:49 07:44 09:19 12:04
Dęblin ul. Warszawska 06:50 07:45 09:20 12:05
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 06:51 07:46 09:21 12:06
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 06:53 07:48 09:23 12:08
Dęblin ul. Wiślana osiedle 06:55 07:50 09:25 12:10
Dęblin ul. Dworcowa 06:57 07:52 09:27 12:12

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

MICHÓW - PUŁAWY
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Michów ul. Rynek 1 13:00
Michów 13:02
Gródek 13:08
Huta 13:11
Kozioł 13:14
Wola Czołnowska 13:17
Baranów IV 13:20
Baranów Rynek 13:22
Baranów II 13:24
Żerdź IV 13:28
Żerdź II 13:30
Żyrzyn IV 13:33
Żyrzyn II 13:35
Żyrzyn 13:35
Bałtów 13:37
Osiny 13:40
Wronów 13:42
Wronów 13:44
Puławy Partyzantów PKP 13:50
Puławy Dworzec PKS 13:54

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – WOLA GUŁOWSKA przez GRABÓW SZLACHECKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:10 14:20 15:30
Rososz 06:17 14:27 15:37
Rososz I 06:19 14:29 15:39
Leopoldów 06:21 14:31 15:41
Leopoldów 06:23 14:33 15:43
Leopoldów 06:25 14:35 15:45
Falentyn 06:27 14:37 15:47
Falentyn 06:30 14:40 15:50
Mamlicz 06:33 14:43 15:53
Grabów Szlachecki 06:35 14:45 15:55
Urszulin 06:38 14:48 15:58
Lipiny Świetlica 06:42 14:52 16:02
Lipiny 06:44 14:54 16:04
Turzystwo Auto-gaz 06:46 14:56 16:06
Wola Gułowska Kościół 06:49 14:59 16:09

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez NOWODWÓR, ZIELONY KĄT
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:10
Julin 06:14
Moszczanka 06:16
Sierskowola 06:18
Bazanów Skrz 06:21
Miłosze I 06:24
Korzeniów 06:26
Białki 06:28
Białki I 06:30
Nowodwór 06:34
Nowodwór 06:37
Nowodwór 06:39
Michałówka k/Nowodworu 06:42
Zielony Kąt 06:44
Zielony Kąt 06:46
Lendo Wielkie 06:50

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez NOWODWÓR – BORKI
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:15
Julin 11:19
Moszczanka 11:21
Sierskowola 11:23
Bazanów 11:26
Miłossze 11:29
Korzeniów 11:31
Białki 11:33
Białki I 11:35
Nowodwór 11:40
Nowodwór 11:43
Nowodwór 11:45
Nowodwór Cmentarz 11:47
Borki 11:49
Zawitała 11:52
Zawitała 11:54
Niedźwiedź 11:56
Niedźwiedź 11:58
Lendo Wielkie 12:00

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN – RYKI przez BOBROWNIKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 07:05 08:20 11:30
Dęblin ul. Wiślana 07:07 08:22 11:32
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 07:09 08:24 11:34
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 07:10 08:25 11:35
Dęblin ul. Warszawska 07:11 08:26 11:36
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 07:13 08:28 11:38
Kleszczówka Wieś 07:18 08:33 11:43
Bobrowniki Wymysłów 07:22 08:37 11:47
Bobrowniki 07:24 08:39 11:79
Moszczanka 07:30 08:45 11:55
Julin 07:32 08:47 11:57
Ryki DA 07:36 08:51 12:01

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez KŁOCZEW, BRAMKĘ, GÓZD
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:50
Zalesie 14:55
Zalesie I 14:57
Potok 15:01
Przykwa 15:04
Julianów 15:07
Julianów II 15:09
Kłoczew 15:11
Kłoczew 15:13
Jagodne Sosnówka 15:15
Jagodne 15:17
Bramka 15:19
Bramka 15:21
Bramka 15:23
Gózd 15:28
Gózd 15:30
Kokoszka Wieś 15:32
Kokoszka 15:34
Gózd SOKOLA 15:37
Gęsia Wólka Gózd szkoła 15:39
Gęsia Wólka II 15:41
Gęsia Wólka Wieś 15:44
Stryj II 15:47
Stryj Wieś 15:49
Stryj kolonia 15:51
Stare Zadybie kolonia 15:53
Stare Zadybie 15:55
Kłoczew (własn) 15:58
Kłoczew 16:00
Julianów II 16:02
Julianów 16:04
Przykwa 16:07
Potok 16:10
Zalesie I 16:14
Zalesie 16:16
Ryki DA 16:21

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

GRABÓW SZLACHECKI – RYKI przez LASOCIN
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Grabów Szlachecki 08:15
Mamlicz 08:17
Falentyn 08:20
Falentyn 08:23
Leopoldów 08:25
Leopoldów 08:27
Leopoldów 08:29
Rososz 08:31
Rososz 08:33
Lasocin 08:36
Zalesie I 08:38
Zalesie 08:40
Ryki DA 08:46

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

ZIELONY KĄT – RYKI przez TRZCIANKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Zielony Kąt 14:35 16:00
Zielony Kąt 14:37 16:02
Michałówka 14:39 16:04
Nowodwór 14:42 16:07
Nowodwór 14:44 16:09
Nowodwór 14:47 16:12
Trzcianki 14:52 16:17
Trzcianki 14:54 16:19
Miłosze 14:56 16:21
Bazanów 14:59 16:24
Sierskowola 15:02 16:27
Moszczanka 15:04 16:29
Julin 15:06 16:31
Ryki DA 15:10 16:35

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE – RYKI przez SOBIESZYN, SARNY
Oznaczenie D, R, M S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 08:25 12:25 14:55
Lendo Ruskie 08:28 12:28 14:58
Lendo Ruskie 08:30 12:30 15:00
Sobieszyn (Przest) 08:32 12:32 15:02
Sobieszyn (Wólka) 08:35 12:35 15:05
Sobieszyn Skrzyżowanie Podlodów 08:37 12:37 15:07
Sobieszyn 08:40 12:40 15:10
Sobieszyn Wieś 08:42 12:42 15:12
Ułęż Szkoła 08:44 12:44 15:14
Ułęż 08:46 12:46 15:16
Ułęż 08:48 12:48 15:18
Żabianka 08:51 12:51 15:21
Białki Górne 08:53 12:53 15:23
Białki Dolne 08:55 12:55 15:25
Korzeniów 08:57 12:57 15:27
Korzeniów Kolonia 08:59 12:59 15:29
Sarny 09:01 13:01 15:31
Sarny 09:03 13:03 15:33
Sarny 09:05 13:05 15:35
Sierskowola 09:08 13:08 15:38
Moszczanka 09:10 13:10 15:40
Julin 09:12 13:12 15:42
Ryki DA 09:16 13:16 15:46

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE – RYKI przez PODLODÓW, SARNY
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 06:45
Lendo Ruskie 06:48
Podlodówka 06:50
Podlodów 06:54
Podlodów 06:56
Sobieszyn S 06:58
Sobieszyn 07:01
Sobieszyn Wieś 07:03
Ułęż Szkoła 07:05
Ułęż 07:07
Ułęż 07:09
Żabianka 07:12
Białki Górne 07:14
Białki Dolne 07:16
Korzeniów 07:18
Korzeniów Kolonia 07:20
Sarny 07:22
Sarny 07:24
Sarny 07:26
Sierskowola 07:29
Moszczanka 07:31
Julin 07:33
Ryki DA 07:37

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – DĘBLIN przez STAWY
Oznaczenie D, R, M D, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 05:30 15:10
Ryki ul. Słowackiego 05:32 15:12
Julin 05:35 15:15
Karasiówka 05:37 15:17
Stawy JW 05:39 15:19
Dęblin ul. 1 Maja 05:45 15:25
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 05:48 15:28
Dęblin ul. Warszawska 05:50 15:30
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 05:51 15:31
Dęblinul. 15 PP Wilków Cmentarz 05:52 15:32
Dęblin ul. Wiślana 05:54 15:34
Dęblin ul. Dworcowa 05:56 15:36

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN – RYKI przez BOBROWNIKI
Oznaczenie S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 14:15 15:10
Dęblin ul. Wiślana 14:17 15:12
Dęblinul. 15 PP Wilków Cmentarz 14:19 15:14
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 14:20 15:15
Dęblin ul. Warszawska 14:21 15:16
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 14:23 15:18
Kleszczówka Wieś 14:28 15:23
Bobrowniki Wymysłów 14:30 15:25
Bobrowniki 14:33 15:28
Sędowice 14:36 15:31
Sędowice Kolonia 14:39 15:34
Sarny 14:43 15:38
Sierskowola 14:46 15:41
Moszczanka 14:48 15:43
Julin 14:50 15:45
Ryki DA 14:54 15:49

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez WIĘCKÓW II
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Swaty 06:57
Edwardów 07:00
Więcków 07:03
Więcków 07:05
Edwardów 07:07
Swaty 07:10
Swaty 07:14
Ryki ul. Słowackiego 07:20
Ryki DA 07:23

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez KRASNOGLINY
Oznaczenie S, R S, 5, R S, R, 1-4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:00 13:20 14:25
Ryki ul. Słowackiego 07:04 13:24 14:29
Ryki ul. Przemysłowa 07:06 13:26 14:31
Krasnogliny 07:09 13:29 14:34
Krasnogliny 07:12 13:32 14:37
Krasnogliny 07:14 13:34 14:39
Nowy Dęblin 07:18 13:38 14:43
Moszczanka 07:22 13:42 14:47
Julin 07:24 13:44 14:49
Ryki DA 07:30 13:50 14:55

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LEOPOLDÓW przez LASOCIN
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:30
Zalesie 07:37
Zalesie 07:39
Lasocin 07:41
Rososz 07:44
Rososz I 07:46
Leopoldów 07:48
Leopoldów 07:50
Leopoldów 07:52

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI –RYKI przez KRASNOGLINY
Oznaczenie S, R S, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:30 14:30
Julin 13:34 14:34
Moszczanka 13:36 14:36
Sierskowola 13:38 14:38
Moszczanka 13:40 14:40
Krasnogliny 13:43 14:43
Krasnogliny 13:46 14:46
Krasnogliny 13:47 14:47
Moszczanka 13:53 14:53
Sierskowola 13:55 14:55
Julin 13:58 14:58
Ryki DA 14:02 15:02

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez OWNIA
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:55
Zalesie 07:02
Zalesie 07:04
Potok 07:06
Potok Kolonia 07:09
Ownia 07:11
Stara Dąbia 07:14
Stara Dąbia 07:17
Ryki DA 07:25

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

 

Oznaczenie S, R, 3, 4, 5 S, R, 1, 2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:35 15:35
Stara Dąbia 14:50 15:50
Stara Dąbia 14:53 15:53
Ownia 14:56 15:56
Potok 14:58 15:58
Potok Kolonia 15:01 16:01
Zalesie 15:03 16:03
Zalesie 15:05 16:05
Ryki DA 15:12 16:12

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – STAWY przez KARASIÓWKĘ
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:00
Ryki ul. Przemysłowa 07:04
Julin 07:09
Karasiówka 07:11
Stawy JW 07:14

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

ŻELECHÓW - RYKI przez Dudki, Korytnicę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Żelechów ul. Piłsudskiego Rondo 06:50
Kębłów Stary 06:53
Kębłów Nowy 06:55
Janówek 06:58
Borucicha 07:00
Wola Zadybska 07:03
Derlatka 07:06
Dudki 07:08
Korytnica 07:14
Korytnica Mroków 07:17
Korytnica Szkoła 07:19
Korytnica Kościół 07:21
Trojanów Popielnica 07:27
Trojanów Kolonia 07:29
Trojanów Szkoła 07:32
Żabianka 07:34
Ruda 07:36
Niwa Babicka 07:39
Stara Dąbia 07:42
Ryki DA 07:47

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI - ŻELECHÓW przez Dudki, Korytnicę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:40
Stara Dąbia 15:46
Niwa Babicka 15:49
Żabianka Ruda 15:52
Żabianka 15:54
Trojanów Szkoła 15:56
Trojanów Kolonia 15:59
Trojanów Popielnica 16:01
Korytnica Kościół 16:07
Korytnica Szkoła 16:09
Korytnica Mroków 16:11
Korytnica 16:14
Dudki 16:20
Derlatka 16:22
Wola Zadybska 16:25
Borucicha 16:28
Janówek 16:30
Kębłów Nowy 16:33
Kębłów Stary 16:35
Żelechów ul. Piłsudskiego Rondo 16:38

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – WARSZAWA przez Żelechów, Miastków Kość, Garwolin
Oznaczenie A, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 12:30
Zalesie 12:34
Zalesie I 12:37
Potok 12:40
Przykwa 12:43
Julianów 12:46
Julianów ii 12:48
Kłoczew 12:50
Kłoczew I 12:53
Stare Zadybie 12:56
Warda 13:01
Żelechów ul. Traugutta 13:04
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 13:06
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 13:07
Żelechów ul. Wilczyska 13:09
Gózdek I 13:12
Gózdek II 13:14
Wilczyska I 13:17
Wilczyska Kościół 13:19
Zwola Poduchowna 13:22
Zwola Duża 13:24
Miastków Kolonia 13:27
Miastków Kościelny 13:29
Miastków PGR 13:31
Miastków Stary 13:35
Oziemówka Szkoła 13:37
Oziemówka Wieś 13:39
Oziemówka Skrzyżowanie 13:41
Przykory 13:43
Goździk 13:45
Unin Wieś 13:48
Unin 13:50
Unin Kolonia 13:52
Leszczyny 13:55
Garwolin DA 14:00
Garwolin ul. Kościuszki OSIEDLE 14:02
Miętne ul. Garwolińska 14:06
Lipówki 14:11
Puznówka 14:14
Gocław 14:17
Lubice 14:21
Gadka 14:26
Kołbiel Rondo 14:30
Sępochów Bocian 14:34
Ostrowik 14:36
Ostrów 14:38
Wola Ducka 14:42
Otwock  Wólka Mlądzka 14:44
Warszawa Szosa Lubelska 14:55
Warszawa Trawiasta 15:06
Warszawa Gocławek 15:10
Warszawa Wiatraczna 15:15
Warszawa DW Wschodni 15:20

A – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

ŻELECHÓW – RYKI przez KŁOCZEW, CZERNIC
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 15:25
Żelechów ul. Traugutta 15:27
Warda 15:30
Stare Zadybie 15:35
Kłoczew I 15:38
Kłoczew 15:41
Kawęczyn 15:43
Padarz 15:45
Padarz 15:47
Padarz 15:48
Padarz 15:50
Czernic 15:53
Czernic 15:54
Czernic 15:56
Julianów II 15:59
Julianów 16:01
Przykwa 16:04
Potok 16:07
Zalesie I 16:10
Zalesie 16:13
Ryki DA 16:17

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – MACIEJOWICE przez DĘBLIN
Oznaczenie S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:50 15:50
Julin 13:54 15:54
Moszczanka 13:56 15:56
Krasnogliny 13:59 15:59
Krasnogliny 14:02 16:02
Dęblin Cmentarz Parafialny 14:04 16:04
Dęblin ul. Kocka, Żdżary 14:06 16:06
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 14:09 16:09
Dęblin ul. Warszawska 14:11 16:11
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 14:12 16:12
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 14:13 16:13
Dęblin ul. Wiślana Osiedle 14:15 16:15
Dęblin ul. Dworcowa 14:17 16:17
Dęblin ul. Wiślana 14:19 16:19
Stężyca JW 14:22 16:22
Stężyca ul. Dęblińska 14:26 16:26
Stężyca Kościół 14:28 16:28
Brzeźce 14:33 16:33
Długowola Sklep 14:36 16:36
Długowola 14:38 16:38
Pawłowice 14:40 16:40
Paprotnia 14:43 16:43
Tyrzyn 14:46 16:46
Wróble 14:48 16:48
Strych 14:50 16:50
Kobylnica 14:54 16:54
Uchacze 14:56 16:56
Maciejowice Rynek 14:59 16:59

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

MACIEJOWICE – RYKI przez DĘBLIN
Oznaczenie S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Maciejowice Rynek 06:15 15:15
Uchacze 06:18 15:18
Kobylnica 06:20 15:20
Strych 06:24 15:24
Wróble 06:26 15:26
Tyrzyn 06:28 15:28
Paprotnia 06:31 15:31
Pawłowice 06:34 15:34
Długowola 06:36 15:36
Długowola Sklep 06:38 15:38
Brzeźce 06:41 15:41
Stężyca Kościół 06:46 15:46
Stężyca ul. Dęblińska 06:48 15:48
Stężyca JW 06:52 15:52
Dęblin ul. Wiślana 06:55 15:55
Dęblin ul. Dworcowa 06:57 15:57
Dęblin ul. Wiślana Osiedle 06:59 15:59
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 07:01 16:01
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 07:02 16:02
Dęblin ul. Warszawska 07:03 16:03
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 07:05 16:05
Dęblin Cmentarz Parafialny 07:09 16:09
Krasnogliny 07:11 16:11
Moszczanka 07:16 16:16
Julin 07:18 16:18
Ryki DA 07:22 16:22

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – OWNIA
Oznaczenie S, R, M, 4 S, R, M, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:20 14:25
Stara Dąbia 11:26 14:31
Stara Dąbia 11:29 14:34
Ownia 11:32 14:37

4 – kursuje w czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

OWNIA - RYKI
Oznaczenie S, R, M, 4 S, R, M, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ownia 11:40 14:40
Stara Dąbia 11:43 14:43
Stara Dąbia 11:46 14:46
Stara Dąbia 11:47 14:47
Ryki DA 11:52 14:52

4 – kursuje w czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŻELECHÓW przez KŁOCZEW, GÓZD
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:35
Zalesie 15:39
Zalesie I 15:42
Potok 15:45
Przykwa 15:48
Julianów 15:51
Julianów II 15:53
Kłoczew 15:55
Kłoczew 15:57
Jagodne 15:59
Jagodne 16:01
Gózd 16:04
Gózd 16:06
Kokoszka 16:08
Gózd 16:11
Gęsia Wólka 16:13
Gęsia Wólka 16:15
Gęsia Wólka 16:17
Stryj 16:20
Stryj 16:23
Stryj 16:25
Stare Zadybie 16:27
Warda 16:33
Żelechów ul. Traugutta 16:36
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 16:38

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŁUKÓW przez NOWODWÓR, ADAMÓW
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 08:50
Julin 08:54
Moszczanka 08:56
Sierskowola 08:58
Bazanów 09:01
Miłosze 09:04
Korzeniów 09:06
Trzcianki Wieś 09:09
Nowodwór 09:13
Nowodwór 09:16
Nowodwór 09:18
Nowodwór Cmentarz 09:20
Borki 09:22
Zawitała 09:25
Zawitała 09:27
Niedźwiedź 09:29
Niedźwiedź 09:31
Lendo Wielkie 09:33
Kalinowy Dół 09:36
Ferdynandów 09:38
Dąbrówka 09:40
Helenów 09:42
Wola Gułowska Kościół 09:45
Wola Gułowska 09:47
Konorzatka 09:50
Adamów ul. Puławskiego 09:53
Adamów 09:56
Adamów ul. Cmentarna 09:58
Wola Burzecka 10:01
Wola Burzecka – kolonia 10:03
Wojcieszków sklep 10:06
Bystrzyca Kolonia 10:08
Helenów 10:10
Siedliska 10:13
Świderki II 10:17
Świderki I 10:20
Szczygły II 10:23
Świdry III 10:27
Łuków ul. Świderska Sklep 10:31
Łuków ul. Świderska Cmentarz 10:34
Łuków DA 10:36

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WARSZAWA – RYKI przez Garwolin
Oznaczenie 5,7,b,V,R,M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Warszawa Al. Jerozolimskie 19:10
Warszawa R. Waszyngtona 19:18
Warszawa Wiatraczna 19:23
Warszawa Pl. Szembeka 19:25
Warszawa Trawiasta 19:35
Warszawa Szosa Lubelska 19:48
Otwock – W.Mlądzka 19:59
Kołbiel – Rondo 20:13
Garwolin PUP 20:36
Gończyce 20:52
Korytnica 21:00
Trojanów – szkoła 21:05
RYKI DA 21:16

5 – kursuje w piątki
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc
V – kurs przyspieszony

RYKI – KRUSZYNA przez Rokitnia
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 05:30
Swaty 05:34
Brzeziny 05:36
Brzeziny I 05:40
Brzeziny II 05:42
Stara Rokitnia 05:45
Stara Rokitnia 05:48
Stężyca ul. Rokicka 05:50
Stężyca Kościół 05:53
Brzeźce 05:58
Długowola Sklep 06:01
Długowola 06:03
Pawłowice 06:05
Paprotnia
Paprotnia I 06:10
Paprotnia Wieś 06:12
Mościska 06:15
Kruszyna 06:17
KOKOSZKA WIEŚ – RYKI
Oznaczenie S, R, M S, 4, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Kokoszka Wieś 06:58
Kokoszka 07:00 10:20
Gózd 07:03 10:23
Gęsia Wólka 07:06 10:26
Gęsia Wólka II 07:08 10:28
Gęsia Wólka Wieś 07:10 10:30
Stryj II 07:12 10:32
Stryj Wieś 07:14 10:34
Stryj 07:16 10:36
Stare Zadybie 07:18 10:38
Stare Zadybie 07:20 10:40
Kłoczew I 07:23 10:43
Kłoczew 07:26 10:46
Julianów II 07:28 10:48
Julianów 07:30 10:50
Przykwa 07:33 10:53
Potok 07:36 10:56
Zalesie I 07:38 10:58
Zalesie 07:40 11:00
Ryki DA 07:46 11:06

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN –RYKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 09:35
Dęblin ul. Wiślana 09:37
Dęblin ul.  15 PP Wilków Cmentarz 09:39
Dęblin ul.  Warszawska 09:41
Dęblin ul. Kocka Żdżary 09:42
Dęblin ul. Niepodległości Rynek 09:43
Dęblin Cmentarz Parafialny 09:47
Krasnogliny 09:49
Moszczanka 09:54
Julin 09:56
Ryki DA 10:00

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŻELECHÓW przez DUDKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:40
Stara Dąbia 14:46
Niwa Babicka 14:49
Żabianka RUDA 14:52
Żabianka 14:54
Trojanów Szkoła 14:56
Trojanów Kolonia 14:59
Dudki 15:03
Derlatka 15:05
Wola Zadybska 15:08
Borucicha 15:11
Janówek 15:13
Kębłów Nowy 15:16
Kębłów Stary 15:18
Żelechów Rondoul. Piłsudskiego 15:21

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WOLA GUŁOWSKA – RYKI przez GRABÓW SZLACHECKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Wola Gułowska Kościół 15:05 16:20
Turzystwo Auto-gaz 15:08 16:23
Lipiny 15:10 16:25
Lipiny Świetlica 15:12 16:27
Urszulin 15:16 16:31
Grabów Szlachecki 15:19 16:34
Mamlicz 15:21 16:36
Falentyn 15:24 16:39
Falentyn 15:27 16:42
Leopoldów 15:29 16:44
Leopoldów 15:31 16:46
Leopoldów 15:33 16:48
Rososz I 15:35 16:50
Rososz 15:37 16:52
Ryki DA 15:44 16:59

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez BORKI
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:25
Oszczywilk I 14:29
Oszczywilk 14:31
Brusów I Kol 14:35
Brusów 14:37
Jakubówka II 14:40
Jakubówka 14:42
Nowodwór Cmentarz 14:46
Nowodwór 14:48
Nowodwór Cmentarz 14:50
Grabów Rycki 14:53
Borki 14:57
Zawitała 15:00
Zawitała 15:02
Niedźwiedź 15:04
Niedźwiedź 15:06
Lendo Wielkie 15:08

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE – RYKI przez NOWODWÓR – BORKI
Oznaczenie D, M, R S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 12:05 15:10
Niedźwiedź 12:07 15:12
Niedźwiedź 12:09 15:14
Zawitała 12:11 15:16
Zawitała 12:13 15:18
Borki 12:16 15:21
Nowodwór Cmentarz 12:18 15:23
Nowodwór 12:20 15:25
Nowodwór 12:22 15:27
Nowodwór 12:25 15:30
Trzcianki Nowy 12:30 15:35
Trzcianki Wąw 12:32 15:37
Trzcianki k/Ryk 12:34 15:39
Miłosze 12:36 15:41
Bazanów 12:39 15:44
Sierskowola 12:42 15:47
Moszczanka 12:44 15:49
Julin 12:46 15:51
Ryki DA 12:50 15:55

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – KŁOCZEW przez JULIANÓW II
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 08:20
Zalesie 08:26
Zalesie I 08:28
Potok 08:30
Przykwa 08:33
Julianów 08:36
Julianów II 08:38
Kłoczew 08:40

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – WYLEZIN przez OWNIA
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:10 15:35
Stara Dąbia 07:16 15:41
Stara Dąbia 07:19 15:44
Ownia 07:22 15:47
Wylezin I 07:23 15:48
Wylezin SKRZ 07:25 15:50

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – GRABÓW SZLACHECKI przez LEOPOLDÓW
Oznaczenie H, D, R, M S, M, R S, M, R D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:45 10:20 12:05
Rososz 06:52 10:27 12:12
Rososz 06:54 10:29 12:14
Leopoldów 06:56 10:31 12:16
Leopoldów 06:58 10:33 12:18
Leopoldów 07:00 07:55 10:35 12:20
Falentyn 07:02 07:57 10:37 12:22
Falentyn 07:05 08:00 10:40 12:25
Mamlicz 07:08 08:03 10:43 12:28
Grabów Szlachecki 07:10 08:05 10:45 12:30

 

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ZIELONY KĄT przez BAZANÓW STARY
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:50 15:15
Julin 13:54 15:19
Moszczanka 13:56 15:21
Sierskowola 13:58 15:23
Bazanów (Skrz) 14:01 15:26
Bazanów Stary 14:03 15:28
Bazanów Stary 14:05 15:30
Bazanów Stary (Nowy) 14:08 15:33
Bazanów Stary (Krasinek) 14:10 15:35
Korzeniów 14:13 15:38
Trzcianki Wieś 14:15 15:40
Nowodwór 14:20 15:45
Nowodwór 14:23 15:48
Nowodwór 14:25 15:50
Michałówka k/Nowodworu 14:28 15:53
Zielony Kąt 14:30 15:55
Zielony Kąt 14:32 15:57

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez SARNY
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:05
Julin 07:09
Moszczanka 07:11
Sierskowola 07:13
Sarny 07:17
Sarny 07:19
Korzeniów Kolonia 07:21
Korzeniów 07:23
Białki Dolne 07:25
Białki Górne 07:27
Żabianka 07:29
Ułęż 07:32
Ułęż 07:34
Ułęż Szkoła 07:36
Sobieszyn Wieś 07:38
Sobieszyn 07:40
Sobieszyn SKRZ 07:43
Brzozowa 07:45
Brzozowa Szkoła 07:47
Brzozowa 07:49
Sobieszyn SKRZ 07:51
Sobieszyn I 07:55
Sobieszyn II 07:57
Lendo Ruskie 07:59
Lendo Ruskie 08:01
Lendo Wielkie 08:03

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI –KŁOCZEW przez PADARZ, CZERNIC
Oznaczenie S, 4, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:05 15:25
Zalesie 11:11 15:31
Zalesie I 11:13 15:33
Potok 11:15 15:35
Przykwa 11:18 15:38
Julianów 11:21 15:41
Julianów II 11:23 15:43
Czernic 11:26 15:46
Czernic 11:28 15:48
Padarz Kawęczyn 11:31 15:51
Padarz 11:33 15:53
Padarz Kawęczyn 11:35 15:55
Kawęczyn (Wiatr) 11:37 15:57
Kłoczew 11:39 15:59

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN – RYKI przez STAWY
Oznaczenie D, R, M S, R, M S, R, M D, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 06:15 08:10 12:15 15:45
Dęblin ul. Wiślana 06:17 08:12 12:17 15:47
Dęblinul. 15 PP Wilków Cmentarz 06:19 08:14 12:19 15:49
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 06:20 08:15 12:20 15:50
Dęblin ul. Warszawska 06:21 08:16 12:21 15:51
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 06:23 08:18 12:23 15:53
Dęblin ul. 1 Maja 06:26 08:21 12:26 15:56
Stawy JW 06:32 08:27 12:32 16:02
Karasiówka 06:34 08:29 12:34 16:04
Julin 06:36 08:31 12:36 16:06
Ryki ul. Słowackiego 06:39 08:34 12:39 16:09
Ryki DA 06:41 08:36 12:41 16:11

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LEOPOLDÓW
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:05
Rososz 14:12
Rososz I 14:16
Leopoldów 14:16
Leopoldów 14:18
Leopoldów 14:20

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez NIWĘ BABICKĄ
Oznaczenie S, 4, 5, M, R S, 1, 2, 3, M, R S, 5, M, R S, 3, 4, 5, M, R S, 1, 2, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 12:15 13:00 13:50 14:30 15:30
Stara Dąbia 12:24 13:09 13:59 14:39 15:39
Stara Dąbia 12:26 13:11 14:01 14:41 15:41
Stara Dąbia 12:28 13:13 14:03 14:43 15:43
Niwa Babicka REM 12:30 13:15 14:05 14:45 15:45
Niwa Babicka Szkoła 12:32 13:17 14:07 14:47 15:47
Niwa Babicka Majdan 12:34 13:19 14:09 14:49 15:49
Niwa Babicka Szkoła 12:36 13:21 14:11 14:51 15:51
Niwa Babicka REM 12:38 13:23 14:13 14:53 15:53
Niwa Babicka 12:40 13:25 14:15 14:55 15:55
Stara Dąbia 12:42 13:27 14:17 14:57 15:57
Ryki DA 12:49 13:34 14:24 15:04 16:04

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI –RYKI przez SIERSKOWOLA
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:10
Julin 07:14
Moszczanka 07:16
Sierskowola 07:18
Sierskowola 07:20
Sierskowola 07:21
Moszczanka 07:25
Sierskowola 07:27
Ryki DA 07:40

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LEOPOLDÓW – RYKI przez LASOCIN
Oznaczenie S, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Leopoldów 08:00 14:45
Leopoldów 08:02 14:47
Leopoldów 08:04 14:49
Rososz I 08:06 14:51
Rososz 08:08 14:53
Lasocin 08:11 14:56
Zalesie 08:13 14:58
Zalesie 08:15 15:00
Ryki DA 08:22 15:07

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez KRASNOGLINY
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:35
Sierskowola 07:41
Moszczanka 07:44
Krasnogliny 07:47
Moszczanka 07:53
Sierskowola 07:55
Moszczanka 07:57
Julin 07:59
Ryki DA 08:03

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – STAWY przez JULIN
Oznaczenie S, R S, 3, 4, 5, R S, R, 1-2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:40 14:30 15:30
Ryki ul. Słowackiego 13:44 14:34 15:34
Ryki ul. Przemysłowa 13:46 14:36 15:36
Julin 13:48 14:38 15:38
Karasiówka 13:50 14:40 15:40
Stawy JW 13:53 14:43 15:43

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – WARSZAWA przez ŻELECHÓW, GARWOLIN
Oznaczenie A, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Zalesie 06:54
Zalesie I 06:57
Potok 07:00
Przykwa 07:03
Julianów 07:06
Julianów 07:08
Kłoczew 07:10
Kłoczew I 07:13
Stare Zadybie 07:16
Warda 07:21
Żelechów ul. Traugutta 07:24
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 07:26
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 07:27
Żelechów I 07:29
Wola Żelechowska 07:32
Goniwilk 07:35
Kalinów 07:37
Piastów 07:40
Samorządki III 07:43
Samorządki II 07:45
Samorządki 07:47
Górzno Kolonia 07:49
Górzno 07:52
Górzno Parc. 07:54
Górzno Kolonia 07:57
Sulbiny ul. Lubelska 08:01
Garwolin Al. Legionów KOSZARY 08:04
Garwolin DA 08:08
Garwolin ul. Kościuszki OSIEDLE 08:11
Miętne ul. Garwolińska 08:14
Lipówki 08:19
Puznówka 08:22
Gocław 08:27
Lubice 08:30
Gadka 08:35
Kołbiel Rondo 08:39
Sępochów 08:41
Ostrowik 08:43
Ostrów 08:45
Wola Ducka 08:49
Otwock  Wólka Mlądzka 08:53
Warszawa Szosa Lubelska 09:04
Warszawa Trawiasta 09:15
Warszawa Gocławek 09:19
Warszawa Wiatraczna 09:24
Warszawa DW Wschodni 09:28

A – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – MICHÓW przez SOBIESZYN, PRZYTOCZNO
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:50
Julin 15:54
Moszczanka 15:56
Sierskowola 15:58
Bazanów 16:01
Bazanów Stary 16:03
Bazanów Stary 16:05
Bazanów Stary 16:08
Stary Bazanów 16:10
Korzeniów 16:13
Białki 16:15
Białki I 16:17
Ułęż 16:19
Ułęż Kolonia 16:22
Ułęż 16:24
Ułęż 16:26
Ułęż Szkoła 16:28
Sobieszyn Wieś 16:30
Sobieszyn 16:32
Blizocin II 16:36
Blizocin Kolonia II 16:38
Jeziorzany 16:41
Jeziorzany Droga 16:45
Przytoczno 16:47
Przytoczno 16:48
Jeziorzany Droga 16:51
Drewnik 16:54
Anielówka 16:57
Katarzyn 17:00
Mejznerzyn 17:02
Michów ZGR 17:04
Michów Mleczarnia 17:06
Michów ul. Rynek 1 17:08

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – NOWODWÓR przez DRĄŻGÓW, BARANÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 16:00
Julin 16:04
Moszczanka 16:06
Sierskowola 16:08
Sarny 16:12
Sarny 16:14
Korzeniów Kolonia 16:16
Korzeniów 16:18
Białki Dolne 16:20
Białki Górne 16:22
Żabianka 16:24
Ułęż 16:27
Ułęż 16:29
Ułęż Szkoła 16:31
Drążgów Kolonia 16:34
Drążgów 16:36
Baranów Rynek 16:39
Drążgów 16:42
Drążgów Kolonia 16:44
Sobieszyn Wieś 16:48
Sobieszyn 16:50
Sobieszyn 16:53
Sobieszyn 16:55
Sobieszyn 16:58
Lendo Ruskie 17:02
Lendo Ruskie 17:04
Lendo Wielkie 17:07
Niedźwiedź 17:09
Niedźwiedź 17:11
Zawitała 17:13
Zawitała 17:15
Borki 17:18
Nowodwór Cmentarz 17:20
Nowodwór 17:22

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DREWNIK – RYKI przez PRZYTOCZNO
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Drewnik 06:45
Jeziorzany Droga 06:47
Przytoczno 06:49
Przytoczno 06:50
Jeziorzany Droga 06:53
Jeziorzany 06:57
Blizocin Kolonia II 07:00
Blizocin II 07:02
Sobieszyn 07:06
Sobieszyn Wieś 07:08
Ułęż Szkoła 07:10
Ułęż 07:12
Ułęż 07:14
Ułęż Kolonia 07:16
Ułęż 07:19
Trzcianki 07:21
Trzcianki 07:23
Trzcianki 07:25
Miłosze 07:27
Bazanów 07:30
Sierskowola 07:33
Moszczanka 07:35
Julin 07:37
RYKI DA 07:41

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez PADARZ
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI DA 14:20
Stara Dąbia 14:26
Niwa Babicka 14:29
Żabianka 14:32
Żabianka 14:34
Trojanów 14:36
Babice 14:39
Skruda 14:42
Wylezin II 14:44
Wylezin 14:46
Janopol 14:48
Kłoczew 14:52
Kawęczyn 14:54
Padarz 14:56
Padarz 14:58
Czernic 15:02
Czernic 15:04
Julianów II 15:07
Julianów 15:09
Przykwa 15:12
Potok 15:15
Zalesie I 15:18
Zalesie 15:21
Ryki DA 15:25

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez PADARZ
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI DA 06:35
Zalesie 06:39
Zalesie I 06:42
Potok 06:45
Przykwa 06:48
Julianów 06:51
Julianów II 06:53
Czernic 06:56
Czernic 06:58
Padarz 07:02
Padarz 07:04
Kawęczyn 07:06
Kłoczew 07:08
Janopol 07:12
Wylezin 07:14
Wylezin II 07:16
Skruda 07:18
Babice 07:21
Trojanów 07:24
Żabianka 07:26
Żabianka Ruda 07:28
Niwa Babicka 07:31
Stara Dąbia 07:34
Ryki DA 07:39

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – BARANÓW przez SARNY
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 10:30
Julin 10:34
Moszczanka 10:36
Sierskowola 10:38
Sarny 10:42
Sarny 10:44
Korzeniów Kolonia 10:46
Korzeniów 10:48
Białki Dolne 10:50
Białki Górne 10:52
Żabianka 10:54
Ułęż 10:57
Ułęż 10:59
Ułęż Szkoła 11:01
Drążgów Kolonia 11:04
Drążgów 11:06
Baranów Rynek 11:09

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

BARANÓW – RYKI przez SARNY
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Baranów Rynek 11:35
Drążgów 11:38
Drążgów Kolonia 11:40
Ułęż Szkoła 11:43
Ułęż 11:45
Ułęż 11:47
Żabianka 11:50
Białki Górne 11:52
Białki Dolne 11:54
Korzeniów 11:56
Korzeniów Kolonia 11:58
Sarny 12:00
Sarny 12:02
Sarny 12:04
Sierskowola 12:07
Moszczanka 12:09
Julin 12:11
Ryki DA 12:15

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PUŁAWY – RYKI przez ŻYRZYN, SIERSKOWOLA
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Puławy DA 07:00
Puławy ul. Partyzantów PKP 07:03
Wronów 07:39
Wronów 07:11
Osiny 07:13
Bałtów 07:16
Żyrzyn 07:18
Kosmów 07:21
Żerdź 07:24
Parafianka 07:27
Cezaryn 07:29
Kośmin 07:31
Sarny 07:33
Sarny 07:35
Sierskowola 07:37
Sierskowola 07:39
Moszczanka 07:41
Julin 07:43
Ryki DA 07:47

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI - NOWODWÓR przez Bazanów Stary
Oznaczenie H, D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:15
Julin 15:19
Moszczanka 15:21
Sierskowola 15:23
Bazanów 15:26
Bazanów Stary 15:28
Bazanów Stary 15:30
Bazanów Stary 15:33
Stary Bazanów 15:35
Korzeniów 15:38
Trzcianki Wieś 15:40
Nowodwór 15:45
Nowodwór 15:48
Nowodwór 15:50

 

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

NOWODWÓR - RYKI przez Bazanów Stary
Oznaczenie H, D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Nowodwór 07:15
Nowodwór 07:17
Nowodwór 07:20
Trzcianki Wieś 07:25
Trzcianki 07:28
Stary Bazanów 07:30
Bazanów Stary 07:32
Bazanów Stary 07:34
Bazanów Stary 07:36
Bazanów 07:39
Sierskowola 07:42
Moszczanka 07:44
Julin 07:46
Ryki DA 07:50

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

KRUSZYNA – RYKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Kruszyna 06:20
Mościska 06:22
Paprotnia Wieś 06:25
Paprotnia 06:27
Paprotnia 06:29
Pawłowice 06:33
Długowola 06:35
Długowola Sklep 06:37
Brzeźce 06:40
Stężyca Kościół 06:45
Stężyca ul. Rokicka 06:48
Stara Rokitnia 06:50
Stara Rokitnia 06:53
Brzeziny II 06:56
Brzeziny I 06:58
Brzeziny 07:02
Swaty 07:04
Ryki DA 07:08

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – PAPROTNIA przez DĘBLIN
Oznaczenie S, R, M S, R, M H, D, M, R
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 07:50 12:20 13:50
Julin 07:54 12:24 13:54
Moszczanka 07:56 12:26 13:56
Krasnogliny 07:59 12:29 13:59
Krasnogliny 08:02 12:32 14:02
Dęblin Cmentarz Parafialny 08:04 12:34 14:04
Dęblin ul. Kocka 08:06 12:36 14:06
Dęblin ul. Niepodległości 08:09 12:39 14:09
Dęblin  ul. Warszawska 08:11 12:41 14:11
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 08:12 12:42 14:12
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 08:13 12:43 14:13
Dęblin ul. 15 PP Wiślana osiedle 08:15 12:45 14:15
Dęblin ul. Dworcowa 08:17 12:47 14:17
Dęblin ul. Wiślana 08:19 12:49 14:19
Stężyca Jedn. Wojskowa 08:22 12:52 14:22
Stężyca ul. Dęblińska 08:26 12:56 14:26
Stężyca Kościół 08:28 12:58 14:28
Brzeźce 08:33 13:03 14:33
Długowola Sklep 08:36 13:06 14:36
Długowola 08:38 13:08 14:38
Pawłowice 08:40 13:10 14:40
Paprotnia 08:44 13:14 14:44
Paprotnia Wieś 08:47 13:17 14:47

S – kursuje w dni nauki szkolnej
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PAPROTNIA – RYKI przez DĘBLIN
Oznaczenie H, D, M, R S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Paprotnia Wieś 06:30 09:25 13:17
Paprotnia  06:33 09:28 13:20
Paprotnia  06:35 09:30 13:22
Pawłowice  06:38 09:33 13:25
Długowola  06:40 09:35 13:27
Długowola Sklep  06:42 09:37 13:29
Brzeźce  06:45 09:40 13:32
Stężyca Kościół  06:50 09:45 13:37
Stężyca ul. Dęblińska  06:52 09:47 13:39
Stężyca Jedn. Wojskowa  06:56 09:51 13:43
Dęblin ul. Wiślana  06:59 09:54 13:46
Dęblin ul. Dworcowa 07:01 09:56 13:48
Dęblin ul. Wiślana osiedle 07:03 09:58 13:50
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 07:05 10:00 13:52
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 07:06 10:01 13:53
Dęblin ul. Warszawska 07:07 710:02 13:54
Dęblin ul. Niepodległości Rynek 07:09 10:04 13:56
Dęblin Cmentarz Parafialny 07:13 10:08 14:00
Krasnogliny 07:15 10:10 14:02
Moszczanka 07:20 10:15 14:07
Julin 07:22 10:17 14:09
Ryki DA 07:26 10:21 14:13

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PUŁAWY – MICHÓW
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Puławy Dworzec PKS 11:00
Puławy Partyzantów PKP 11:03
Wronów 11:09
Wronów 11:11
Osiny 11:13
Bałtów 11:16
Żyrzyn I 11:18
Żyrzyn III 11:20
Żerdź I 11:23
Żerdź III 11:25
Baranów I 11:29
Baranów Rynek 11:31
Baranów III 11:33
Wola Czołnowska 11:36
Kozioł 11:39
Huta 11:42
Gródek 11:45
Michów 11:51
Michów ul. Rynek 1 11:53

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WOLA GUŁOWSKA – RYKI przez GRABÓW RYCKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Wola Gułowska Kościół 06:55
Turzystwo Auto-gaz 06:58
Lipiny 07:00
Lipiny Świetlica 07:02
Urszulin 07:06
Grabów Szlachecki 07:09
Dziatki 07:11
Grabów Rycki 07:13
Grabów Rycki 07:13
Dziatki 07:15
Mamlicz 07:17
Falentyn 07:20
Falentyn 07:23
Leopoldów 07:25
Leopoldów 07:27
Leopoldów 07:29
Rososz I 07:31
Rososz 07:33
Ryki DA 07:40

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

 

 

RYKI – RYKI przez BRUSÓW
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 10:20
Oszczywilk I 10:24
Oszczywilk 10:26
Brusów I Kol 10:30
Brusów 10:32
Jakubówka II 10:35
Jakubówka 10:37
Jakubówka 10:37
Jakubówka II 10:39
Bazanów Stary I 10:43
Bazanów Stary 10:45
Bazanów SKRZ 10:47
Sierskowola 10:50
Moszczanka 10:52
Julin 10:54
Ryki DA 10:58

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE – RYKI przez BRUSÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 06:55
Niedźwiedź 06:57
Niedźwiedź 06:59
Zawitała 07:01
Zawitała 07:03
Borki 07:06
Nowodwór Cmentarz 07:08
Nowodwór 07:10
Nowodwór 07:12
Nowodwór 07:12
Nowodwór 07:14
Nowodwór Cmentarz 07:16
Jakubówka 07:20
Jakubówka II 07:22
Brusów 07:25
Brusów Kolonia 07:27
Oszczywilk 07:31
Oszczywilk 07:33
Ryki DA 07:37

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – DĘBLIN przez BOBROWNIKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 09:30 13:00 14:30
Julin 09:34 13:04 14:34
Moszczanka 09:36 13:06 14:36
Krasnogliny 09:39 13:09 14:39
Bobrowniki 09:43 13:13 14:43
Bobrowniki Wymysłów 09:45 13:15 14:45
Kleszczówka Wieś 09:49 13:19 14:49
Dęblin Żdżary 09:51 13:21 14:51
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 09:55 13:25 14:55
Dęblin ul. Warszawska 09:57 13:27 14:57
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 09:58 13:28 14:58
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 09:59 13:29 14:59
Dęblin ul. Wiślana 10:01 13:31 15:01
Dęblin ul. Dworcowa 10:03 13:33 15:03

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

KŁOCZEW – RYKI przez JULIANÓW II
Oznaczenie S, R, M S, R, M, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kłoczew 09:00 11:40
Julianów II 09:02 11:42
Julianów 09:04 11:44
Przykwa 09:07 11:47
Potok 09:10 11:50
Zalesie I 09:12 11:52
Zalesie 09:14 11:54
Ryki DA 09:20 12:00

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WYLEZIN – RYKI przez OWNIA
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Wylezin SKRZ 07:27 15:55
Wylezin I 07:29 15:57
Ownia 07:30 15:58
Stara Dąbia Szk 07:33 16:01
Stara Dąbia 07:36 16:04
Stara Dąbia 07:37 16:05
Ryki DA 07:42 16:10

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

GRABÓW SZLACHECKI – RYKI przez LEOPOLDÓW
Oznaczenie H, D, R, M S, M, R D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Grabów Szlachecki 07:10 11:00 13:00
Mamlicz 07:12 11:02 13:02
Falentyn 07:15 11:05 13:05
Falentyn 07:18 11:08 13:08
Leopoldów 07:20 11:10 13:10
Leopoldów 07:22 11:12 13:12
Leopoldów 07:24 11:14 13:14
Rososz 07:26 11:16 13:16
Rososz 07:28 11:18 13:18
Ryki DA 07:35 11:25 13:25

 

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez SARNY, SOBIESZYN
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:20
Julin 11:24
Moszczanka 11:26
Sierskowola 11:28
Sarny 11:32
Sarny 11:34
Korzeniów Kolonia 11:36
Korzeniów 11:38
Białki Dolne 11:40
Białki Górne 11:42
Żabianka 11:44
Ułęż 11:47
Ułęż 11:49
Ułęż Szkoła 11:51
Sobieszyn Wieś 11:53
Sobieszyn 11:55
Sobieszyn S 11:58
Sobieszyn I 12:00
Sobieszyn (Przest) 12:03
Lendo Ruskie 12:05
Lendo Ruskie 12:07
Lendo Wielkie 12:10

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez SARNY, PODLODÓW
Oznaczenie D, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:50
Julin 13:54
Moszczanka 13:56
Sierskowola 13:58
Sarny 14:02
Sarny 14:04
Korzeniów Kolonia 14:06
Korzeniów 14:08
Białki Dolne 14:10
Białki Górne 14:12
Żabianka 14:14
Ułęż 14:17
Ułęż 14:19
Ułęż Szkoła 14:21
Sobieszyn Wieś 14:23
Sobieszyn 14:25
Sobieszyn S 14:28
Podlodów 14:30
Podlodów 14:33
Podlodówka 14:37
Lendo Ruskie 14:39
Lendo Wielkie 14:42

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

KŁOCZEW – RYKI przez PADARZ, CZERNIC
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kłoczew 06:55
Kawęczyn (Wiatr) 06:57
Padarz 06:59
Padarz 07:01
Padarz 07:03
Czernic 07:06
Czernic 07:08
Julianów 07:11
Julianów 07:13
Przykwa 07:16
Potok 07:19
Zalesie I 07:21
Zalesie 07:23
Ryki DA 07:29

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – DĘBLIN przez BOBROWNIKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:00
Julin 07:04
Moszczanka 07:06
Sierskowola 07:08
Sędowice Kolonia 07:14
Sędowice 07:17
Bobrowniki 07:20
Bobrowniki Wymysłów 07:23
Kleszczówka 07:25
Dęblin (Żdżary) 07:27
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 07:31
Dęblin  ul. Warszawska 07:33
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 07:34
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 07:35
Dęblin ul. 15 PP Wiślana osiedle 07:37
Dęblin ul. Dworcowa 07:39

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez WIĘCKÓW
Oznaczenie S, 3, 4, 5, R, M S, 1, 2, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:35 15:30
Ryki ul. Słowackiego 14:38 15:33
Swaty 14:42 15:37
Swaty 14:48 15:43
Edwardów 14:51 15:46
Więcków 14:53 15:48
Więcków 14:55 15:50
Więcków 14:57 15:52
Edwardów 14:59 15:54
Swaty 15:02 15:57
Swaty 15:06 16:01
Ryki DA 15:10 16:05

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez NIWĘ BABICKĄ
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Stara Dąbia 06:56
Niwa Babicka REM 06:58
Niwa Babicka Szkoła 07:00
Niwa Babicka Majdan 07:02
Niwa Babicka Szkoła 07:04
Niwa Babicka REM 07:06
Niwa Babicka 07:08
Stara Dąbia Szkoła 07:10
Stara Dąbia 07:12
Stara Dąbia 07:14
Ryki DA 07:21

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez Sierskowola
Oznaczenie S, 5, R S, 1-4, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:20 14:25
Sierskowola 13:33 14:38
Moszczanka 13:35 14:40
Sierskowola 13:39 14:44
Sierskowola 13:40 14:45
Sierskowola 13:42 14:47
Moszczanka 13:44 14:49
Julin 13:46 14:51
Ryki DA 13:50 14:55

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez ZALESIE
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:50
Zalesie 07:57
Zalesie I 08:00
Zalesie I 08:02
Zalesie 08:04
Ryki DA 08:15

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez ZALESIE II
Oznaczenie S, R S, 5, R S, R, 1-4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:25 14:15 15:10
Zalesie 13:35 14:25 15:20
Zalesie I 13:38 14:28 15:23
Zalesie I 13:41 14:31 15:26
Zalesie 13:43 14:33 15:28
Ryki DA 13:51 14:41 15:36

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez BAZANÓW STARY
Oznaczenie S, R S, 5, R S, R, 1-4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:40 14:20 15:15
Julin 07:44 14:24 15:19
Moszczanka 07:46 14:26 15:21
Sierskowola 07:48 14:28 15:23
Bazanów 07:51 14:31 15:26
Bazanów Stary 07:53 14:33 15:28
Bazanów Stary 07:55 14:35 15:30
Bazanów Stary 07:58 14:38 15:33
Bazanów Stary 08:01 14:41 15:36
Brusów 08:05 14:45 15:40
Brusów Kolonia 08:07 14:47 15:42
Oszczywilk 08:09 14:49 15:44
Oszczywilk 08:12 14:52 15:47
Ryki DA 08:15 14:55 15:50

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

STAWY – RYKI przez JULIN
Oznaczenie S, R S, R S, 3, 4, 5, R S, R, 1-2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stawy JW 07:15 13:55 14:45 15:45
Karasiówka 07:17 13:57 14:47 15:47
Julin 07:19 13:59 14:49 15:49
Ryki ul. Słowackiego 07:23 14:03 14:53 15:53
Ryki DA 07:26 14:06 14:56 15:56

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

WARSZAWA – RYKI przez WILGĘ, DĘBLIN
Oznaczenie A, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Warszawa DW Wschodni 10:45
Warszawa ul. Francuska 10:48
Józefów 11:02
Józefów 11:06
Józefów 11:12
Otwock ul. Kraszewskiego 11:14
Karczew ul. Kard. Wyszyńskiego 11:17
Karczew ul. Warszawska 11:19
Wygoda 11:23
Ostrówiec 11:26
Piotrowice 11:31
Dziecinów 11:34
Radwanków Królewski 11:39
Sobienie Jeziory 11:43
Sobienie Kiełczewskie 11:46
Zambrzyków 11:50
Mariańskie Porzecze 11:53
Wola Celejowska 11:56
Celejów 11:58
Wilga 12:01
Wilga Oś. Wczas. 12:04
Wilga Oś. Wczas. 12:06
Skurcza 12:08
Tarnów 12:11
Ruda Tarnowska 12:13
Bączki 12:16
Samogoszcz II 12:19
Podłęż I 12:21
Podłęż II 12:23
Domaszew 12:26
Domaszew Młyn 12:29
Podoblin 12:31
Maciejowice Rynek 12:36
Uchacze 12:39
Kobylnica 12:41
Strych 12:45
Wróble 12:47
Tyrzyn 12:49
Paprotnia 12:52
Pawłowice 12:55
Długowola 12:57
Długowola Sklep 12:59
Brzeźce 13:02
Stężyca Kościów 13:07
Stężyca ul. Dęblińska 13:09
Stężyca JW 13:13
Dęblin ul. Wiślana 13:16
Dęblin ul. Dworcowa 13:18
Dęblin ul. Wiślana OSIEDLE 13:20
Dęblin ul. 15 PP Wilków CMENTARZ 13:22
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 13:23
Dęblin ul. Warszawska 13:24
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 13:26
Dęblin ul. 1 Maja 13:29
Stawy JW 13:34
Karasiówka 13:36
Julin 13:38
Ryki ul. Słowackiego 13:42
Ryki DA 13:44

 

A – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WARSZAWA – RYKI przez Garwolin, Żelechów
Oznaczenie A, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Warszawa Dworzec Wschodni 16:10
Warszawa Wiatraczna 16:15
Warszawa Plac Szembeka 16:18
Warszawa Trawiasta 16:23
Warszawa Szosa Lubelska 16:34
Otwock – Wólka Mlądzka 16:44
Wola Ducka 16:48
Ostrów 16:52
Ostrowik 16:54
Sępochów Bocian 16:56
Kołbiel – Rondo 16:58
Gadka 17:02
Lubice 17:06
Gocław 17:08
Puznówka 17:12
Lipówki 17:14
Miętne ul. Garwolińska 17:18
Garwolin ul. Kościuszki OSIEDLE 17:20
Garwolin DA 17:22
GArwolin al. Legionów Zajezdnia PKS 17:25
Sulbiny ul. Lubelska 17:28
Górzno skrzyżowanie 17:32
Górzno Parc. 17:35
Górzno 17:37
Górzno Kolonia 17:40
Samorządki 17:42
Samorządki II 17:44
Samorządki III 17:46
Piastów 17:49
Kalinów 17:52
Goniwilk 17:54
Wola Żelechowska 17:57
Żelechów I 18:00
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 18:02
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 18:03
Żelechów ul. Traugutta 18:05
Warda 18:08
Stare Zadybie 18:13
Kłoczew I 18:16
Kłoczew 18:19
Julianów II 18:21
Julianów 18:23
Przykwa 18:26
Potok 18:29
Zalesie I 18:32
Zalesie 18:35
Ryki DA 18:39

A – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

MICHÓW – RYKI przez SOBIESZYN, BAZANÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Michów ul. Rynek 1 06:30
Michów 06:32
Gródek 06:38
Huta I 06:41
Kozioł I 06:44
Wola Czołnowska I 06:47
Baranów IV 06:50
Baranów Rynek 06:52
Drążgów 06:54
Drążgów Kolonia 06:56
Ułęż Szkoła 06:59
Sobieszyn Wieś 07:01
Sobieszyn 07:03
Sobieszyn 07:06
Brzozowa 07:09
Zosin 07:12
Ułęż 07:15
Trzcianki 07:17
Trzcianki 07:19
Trzcianki Wieś 07:24
Trzcianki 07:27
Stary Bazanów 07:29
Bazanów Stary 07:31
Bazanów Stary I 07:33
Bazanów Stary 07:36
Bazanów Skrzyżowanie 07:39
Sierskowola 07:42
Moszczanka 07:44
Julin 07:46
Ryki DA 07:50

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez BORKI
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:25
Oszczywilk I 14:29
Oszczywilk 14:31
Brusów I Kolonia 14:35
Brusów 14:37
Jakubówka II 14:40
Jakubówka 14:42
Nowodwór Cmentarz 14:46
Nowodwór 14:48
Nowodwór Cmentarz 14:50
Grabów Rycki 14:53
Borki 14:57
Zawitała 15:00
Zawitała 15:02
Niedźwiedź 15:04
Niedźwiedź 15:06
Lendo Wielkie 15:08

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – DREWNIK przez PRZYTOCZNO
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI DA 14:50
Julin 14:54
Moszczanka 14:56
Sierskowola 14:58
Sierskowola 15:01
Sarny 15:04
Korzeniów Kolonia 15:06
Korzeniów 15:08
Białki Dolne 15:10
Białki Górne 15:12
Żabianka 15:14
Ułęż 15:17
Ułęż 15:19
Ułęż Szkoła 15:21
Sobieszyn Wieś 15:23
Sobieszyn 15:25
Blizocin II 15:29
Blizocin Kolonia II 15:31
Jeziorzany 15:34
Jeziorzany Droga 15:38
Przytoczno 15:40
Przytoczno 15:41
Jeziorzany Droga 15:44
Drewnik 15:46

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

ŻELECHÓW – RYKI przez GÓZD, BRAMKĘ
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 06:35
Żelechów ul. Traugutta 06:37
Warda 06:40
Stare Zadybie 06:45
Stryj 06:47
Stryj 06:49
Stryj 06:51
Gęsia Wólka 06:53
Gęsia Wólka 06:55
Gęsia Wólka 06:57
Gózd 06:59
Gózd 07:01
Gózd 07:02
Gózd 07:04
Bramka 07:09
Bramka 07:11
Bramka 07:12
Bramka 07:14
Jagodne 07:16
Jagodne 07:18
Kłoczew 07:20
Kłoczew 07:22
Julianów II 07:24
Julianów 07:26
Przykwa 07:29
Potok 07:32
Zalesie I 07:35
Zalesie 07:37
Ryki DA 07:42

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŻELECHÓW przez KŁOCZEW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:20
Zalesie 13:24
Zalesie I 13:27
Potok 13:30
Przykwa 13:33
Julianów 13:36
Julianów ii 13:38
Kłoczew 13:40
Kłoczew I 13:43
Stare Zadybie 13:46
Warda 13:52
Żelechów ul. Traugutta 13:55
Żelechów ul. Piłsudskiego 13:57

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – PUŁAWY przez ŻYRZYN
Oznaczenie S, M, R S, M, R D, M, R D, M, R S, M, R S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 05:50 07:00 08:00 09:45 14:20 15:30
Julin 05:54 07:04 08:04 09:49 14:24 15:34
Moszczanka 05:56 07:06 08:06 09:51 14:26 15:36
Sierskowola 05:58 07:08 08:08 09:53 14:28 15:38
Sarny 06:02 07:12 08:12 09:57 14:32 15:42
Strzyżowice 06:04 07:14 08:14 09:59 14:34 15:44
Cezaryn 06:06 07:16 08:16 10:01 14:36 15:46
Parafianka 06:08 07:18 08:18 10:03 14:38 15:48
Jaworów 06:11 07:21 08:21 10:06 14:41 15:51
Kosmów 06:14 07:24 08:24 10:09 14:44 15:54
Żyrzyn 06:17 07:27 08:27 10:12 14:47 15:57
Bałtów 06:19 07:29 08:29 10:14 14:49 15:59
Osiny 06:22 07:32 08:32 10:17 14:52 16:02
Wronów 06:24 07:34 08:34 10:19 14:54 16:04
Wronów 06:26 07:36 08:36 10:21 14:56 16:06
Puławy PKP 06:32 07:42 08:42 10:27 15:02 16:12
Puławy DA 06:36 07:46 08:46 10:31 15:06 16:16

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PUŁAWY - RYKI przez ŻYRZYN
Oznaczenie S, M, R D, M, R D, M, R S, M, R S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Puławy DA 06:10 10:30 12:00 14:30 15:35
Puławy PKP 06:13 10:33 12:03 14:33 15:38
Wronów 06:19 10:39 12:09 14:39 15:44
Wronów 06:21 10:41 12:11 14:41 15:46
Osiny 06:23 10:43 12:13 14:43 15:48
Bałtów 06:26 10:46 12:16 14:44 15:51
Żyrzyn 06:28 10:48 12:18 14:48 15:53
Kosmów 06:31 10:51 12:21 14:51 15:56
Żerdź 06:34 10:54 12:24 14:54 15:59
Parafianka 06:37 10:57 12:27 14:57 16:02
Cezaryn 06:39 10:59 12:29 14:59 16:04
Kośmin 06:41 11:01 12:31 15:01 16:06
Sarny 06:43 11:03 12:33 15:03 16:08
Sierskowola 06:47 11:07 12:37 15:07 16:12
Moszczanka 06:49 11:09 12:39 15:09 16:14
Julin 06:51 11:11 12:41 15:11 16:16
Ryki DA 06:55 11:15 12:45 15:15 16:20

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

BARANÓW - PUŁAWY przez Żyrzyn
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Baranów ul. Rynek 05:35
Baranów II 05:37
Żerdź IV 05:41
Żerdź II 05:43
Żyrzyn IV 05:46
Żyrzyn II 05:47
Żyrzyn 05:48
Bałtów 05:50
Osiny 05:53
Wronów 05:55
Wronów 05:57
Puławy PKP 06:03
Puławy Dworzec PKS 06:06

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PUŁAWY - BARANÓW przez Żyrzyn
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Puławy Dworzec PKS 16:25
Puławy PKP 16:28
Wronów 16:34
Wronów 16:36
Osiny 16:38
Bałtów 16:41
Żyrzyn I 16:43
Żyrzyn III 16:45
Żerdź I 16:48
Żerdź III 16:50
Baranów I 16:54
Baranów ul. Rynek 16:56

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc