Rozkład Jazdy

Rozkład odjazdów Dworzec Autobusowy w Rykach

Szczegółowe rozkłady linii autobusowych

RYKI – WARSZAWA przez Garwolin
Oznaczenie 5,7,b,M,R,V
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 16:00
Trojanów – szkoła 16:11
Korytnica 16:16
Gończyce 16:24
Garwolin Zarzecze 16:41
Kołbiel Rondo 17:05
Otwock – W.Mlądzka 17:19
Warszawa Szosa Lubelska 17:31
Warszawa Trawiasta 17:47
Warszawa Wiatraczna 17:59
Warszawa R. Waszyngtona 18:04
Warszawa Al. Jerozolimskie 18:12

5 – kursuje w piątki
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc
V – kurs przyspieszony

RYKI – KARASIÓWKA przez Nowodwór
Oznaczenie S,R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 06:00
Julin 06:04
Moszczanka 06:06
Sierskowola 06:08
Bazanow Skrz. 06:11
Miłosze 06:14
Korzeniów 06:16
Białki 06:18
Białki I 06:20
Nowodwór 06:24
Nowodwór 06:27
Michałówka 06:30
Zielony Kąt 06:32
Zielony Kąt 06:34
Lendo Wielkie 06:39
Niedźwiedź 06:41
Niedźwiedź 06:43
Zawitała 06:45
Zawitała 06:47
Borki 06:50
Nowodwór Cmentarz 06:52
Nowowdwór 06:54
Nowodwór Cmentarz 06:56
Jakubówka 07:00
Jakubówka II 07:02
Brusów 07:05
Brusów Kolonia 07:07
Oszczywilk 07:11
Oszczywilk 07:13
Ryki D.A 07:17
Ryki ul. Słowackiego 07:19
Julin 07:22
Karasiówka 07:24

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 06:20
Zalesie 06:26
Zalesie I 06:28
Potok 06:31
Przykwa 06:34
Julianów  06:37
Julianów II 06:39
Kłoczew  06:41
Kłoczew 06:43
Jagodne 06:45
Jagodne 06:47
Kokoszka 06:50
Gózd 06:53
Kokoszka Wieś  06:57
Gózd 07:01
Gęsia Wólka 07:04
Gęsia Wólka 07:06
Gęsia Wólka 07:08
Stryj 07:11
Stryj 07:13
Stryj 07:15
Stare Zadybie 07:17
Stare Zadybie 07:19
Kłoczew 07:22
Kłoczew 07:25
Julianów II 07:27
Julianów 07:29
Przykwa 07:32
Potok 07:35
Zalesie I 07:37
Zalesie 07:39
Ryki D.A 07:45
-RYKI – RYKI przez NOWODWÓR, TRZCIANKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Julin 06:54
Moszczanka  06:56
Sierskowola 06:58
Bazanów 07:01
Miłosze 07:03
Korzeniów  07:05
Białki 07:07
Białki  07:09
Nowodwór 07:14
Nowodwór 07:17
Trzcianki Wieś 07:22
Trzcianki  07:25
Stary Bazanów 07:27
Bazanów Stary 07:29
Bazanów Stary  07:31
Bazanów 07:34
Sierskowola 07:37
Moszczanka 07:39
Ryki DA 07:43
SOKOLA- RYKI przez Stare Zadybie
Oznaczenie 4,w,d,M,R
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Sokola 10:45
Gęsia Wólka 10:48
Gęsia Wólka 10:50
Gęsia Wólka 10:52
Stryj 10:55
Stryj 10:57
Stryj 10:59
Stare Zadybie 11:01
Stare Zadybie 11:03
Kłoczew 11:06
Kłoczew 11:09
Julianów II 11:11
Julianów 11:13
Przykwa 11:16
Potok 11:19
Zalesie I 11:21
Zalesie 11:23
Ryki D.A. 11:29

4 – kursuje w czwartki
w –  nie kursuje w dzien Bożego Ciaład- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- SOKOLA przez Stare Zadybie
Oznaczenie 4,w,d, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki D.A. 10:00
Zalesie 10:06
Zalesie I 10:08
Potok 10:11
Przykwa 10:14
Julianów 10:17
Julianów II 10:19
Kłoczew 10:21
Kłoczew I 10:24
Stare Zadybie 10:27
Stare Zadybie 10:29
Stryj  10:31
Stryj  10:33
Stryj 10:35
Gęsia Wólka  10:37
Gęsia Wólka 10:39
Gęsia Wólka 10:41
Gózd 10:44

4- kursuje w czwartki
w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XI
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – WOLA GUŁOWSKA przez GRABÓW SZLACHECKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:10 14:20 15:30
Rososz 06:17 14:27 15:37
Rososz I 06:19 14:29 15:39
Leopoldów 06:21 14:31 15:41
Leopoldów 06:23 14:33 15:43
Leopoldów 06:25 14:35 15:45
Falentyn 06:27 14:37 15:47
Falentyn 06:30 14:40 15:50
Mamlicz 06:33 14:43 15:53
Grabów Szlachecki 06:35 14:45 15:55
Urszulin 06:38 14:48 15:58
Lipiny Świetlica 06:42 14:52 16:02
Lipiny 06:44 14:54 16:04
Turzystwo Auto-gaz 06:46 14:56 16:06
Wola Gułowska Kościół 06:49 14:59 16:09

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez NOWODWÓR, ZIELONY KĄT
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:10
Julin 06:14
Moszczanka 06:16
Sierskowola 06:18
Bazanów Skrz 06:21
Miłosze I 06:24
Korzeniów 06:26
Białki 06:28
Białki I 06:30
Nowodwór 06:34
Nowodwór 06:37
Nowodwór 06:39
Michałówka k/Nowodworu 06:42
Zielony Kąt 06:44
Zielony Kąt 06:46
Lendo Wielkie 06:50

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – LENDO WIELKIE przez NOWODWÓR,BORKI
Oznaczenie D, M, R,S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:15
Julin 11:19
Moszczanka 11:21
Sierskowola 11:23
Bazanów 11:26
Miłosze 11:28
Korzeniów 11:30
Białki 11:32
Białki I 11:34
Nowodwór 11:39
Nowodwór 11:42
Nowodwór 11:44
Nowodwór Cmentarz 11:46
Borki 11:48
Zawitała 11:51
Zawitała 11:53
Niedźwiedź 11:55
Niedźwiedź 11:57
Lendo Wielkie 11:59

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

– KLESZCZÓWKA - RYKI przez SĘDOWICE
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kleszczówka Wieś 14:30 15:25
Bobrowniki 14:32 15:27
Sędowice 14:35 15:30
Sędowice 14:38 15:33
Bobrowniki 14:44 15:39

Wymysłów

14:47 15:42
Krasnogliny 14:50 15:45
Moszczanka 14:54 15:49
Julin 14:56 15:51
Ryki DA 15:00 15:55

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – RYKI przez KŁOCZEW, BRAMKĘ, GÓZD
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:50
Ryki ul. Słowackiego 14:51
Zalesie  14:55
Zalesie I 14:57
Potok 15:00
Przykwa 15:03
Julianów  15:06
Julianów II 15:08
Kłoczew 15:10
Kłoczew 15:12
Jagodne 15:14
Jagodne 15:16
Bramka 15:18
Bramka 15:20
Bramka 15:22
Bramka 15:24
Gózd 15:29
Gózd 15:31
Kokoszka Wieś 15:33
Gózd 15:37
Gęsia Wólka  15:39
Gęsia Wólka 15:41
Gęsia Wólka 15:44
Stryj 15:47
Stryj 15:49
Stryj 15:51
Stare Zadybie 15:53
Stare Zadybie 15:55
Kłoczew I 15:58
Kłoczew 16:00
Julianów II 16:02
Julianów 16:04
Przykwa 16:07
Potok 16:10
Zalesie 16:13
Zalesie 16:15
Ryki DA 16:20

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-GRABÓW RYCKI – RYKI przez DZIATKI, FALENTYN, LASOCIN
Oznaczenie D, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Grabów Rycki 08:10
Dziatki 08:12
Grabów Szlachecki 08:14
Grabów Szlachecki 08:16
Mamlicz 08:18
Falentyn 08:21
Falentyn 08:24
Leopoldów 08:26
Leopoldów 08:28
Leopoldów 08:30
Rososz 08:32
Rososz 08:34
Lasocin 08:37
Zalesie 08:39
Zalesie 08:41
Ryki 08:47

 

D – kursujeod poniedziałku do piatku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-LENDO WIELKIE– RYKI przez ZIELONY KĄT,TRZCIANKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 14:37 16:02
Zielony Kąt 14:41 16:06
Zielony Kąt 14:43 16:08
Michałówka 14:45 16:10
Nowodwór 14:48 16:13
Nowodwór 14:50 16:15
Nowodwór 14:53 16:8
Trzcianki Wieś 14:58 16:23
Trzcianki 15:00 16:25
Miłosze 15:02 16:27
Bazanów 15:05 16:30
Sierskowola 15:08 16:33
Moszczanka 15:10 16:35
Julin 15:12 16:37
Ryki DA 15:16 16:41

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE – RYKI przez SOBIESZYN, SARNY
Oznaczenie D, R, M S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 08:25 12:25 14:55
Lendo Ruskie 08:28 12:28 14:58
Lendo Ruskie 08:30 12:30 15:00
Sobieszyn (Przest) 08:32 12:32 15:02
Sobieszyn (Wólka) 08:35 12:35 15:05
Sobieszyn Skrzyżowanie Podlodów 08:37 12:37 15:07
Sobieszyn 08:40 12:40 15:10
Sobieszyn Wieś 08:42 12:42 15:12
Ułęż Szkoła 08:44 12:44 15:14
Ułęż 08:46 12:46 15:16
Ułęż 08:48 12:48 15:18
Żabianka 08:51 12:51 15:21
Białki Górne 08:53 12:53 15:23
Białki Dolne 08:55 12:55 15:25
Korzeniów 08:57 12:57 15:27
Korzeniów Kolonia 08:59 12:59 15:29
Sarny 09:01 13:01 15:31
Sarny 09:03 13:03 15:33
Sarny 09:05 13:05 15:35
Sierskowola 09:08 13:08 15:38
Moszczanka 09:10 13:10 15:40
Julin 09:12 13:12 15:42
Ryki DA 09:16 13:16 15:46

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-LENDO WIELKIE – RYKI przez PODLODÓW, SARNY
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 06:45 08:25 12:25 14:55
Lendo Ruskie 06:48 08:28 12:28 14:58
Podlodówka 06:50 08:30 12:30 15:00
Podlodów 06:54 08:34 12:34 15:04
Podlodów 06:57 08:37 12:37 15:07
Sobieszyn 06:59 08:39 12:39 15:09
Sobieszyn 07:02 08:42 12:42 15:12
Sobieszyn Wieś 07:04 08:44 12:44 15:14
Ułęż Szkoła 07:06 08:46 12:46 15:16
Ułęż 07:08 08:48 12:48 15:18
Ułęż 07:10 08:50 12:50 15:20
Żabianka 07:13 08:53 12:53 15:25
Białki Górne 07:15 08:55 12:55 15:25
Białki Dolne 07:17 08:57 12:57 15:27
Korzeniów 07:19 08:59 12:59 15:29
Korzeniów Kolonia 07:21 09:01 13:01 15:31
Sarny 07:23 09:03 13:03 15:33
Sarny 07:25 09:05 13:05 15:35
Sarny 07:27 09:07 13:07 15:37
Sierskowola 07:30 09:10 13:10 15:40
Moszczanka 07:32 09:12 13:12 15:42
Julin 07:34 09:14 13:14 15:44
Ryki DA 07:38 09:18 13:18 15:48

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

RYKI – DĘBLIN przez STAWY
Oznaczenie D, R, M D, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 05:30 15:10
Ryki ul. Słowackiego 05:32 15:12
Julin 05:35 15:15
Karasiówka 05:37 15:17
Stawy JW 05:39 15:19
Dęblin ul. 1 Maja 05:45 15:25
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 05:48 15:28
Dęblin ul. Warszawska 05:50 15:30
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 05:51 15:31
Dęblinul. 15 PP Wilków Cmentarz 05:52 15:32
Dęblin ul. Wiślana 05:54 15:34
Dęblin ul. Dworcowa 05:56 15:36

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN – RYKI przez BOBROWNIKI
Oznaczenie S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 14:15 15:10
Dęblin ul. Wiślana 14:17 15:12
Dęblinul. 15 PP Wilków Cmentarz 14:19 15:14
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 14:20 15:15
Dęblin ul. Warszawska 14:21 15:16
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 14:23 15:18
Kleszczówka Wieś 14:28 15:23
Bobrowniki Wymysłów 14:30 15:25
Bobrowniki 14:33 15:28
Sędowice 14:36 15:31
Sędowice Kolonia 14:39 15:34
Sarny 14:43 15:38
Sierskowola 14:46 15:41
Moszczanka 14:48 15:43
Julin 14:50 15:45
Ryki DA 14:54 15:49

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez WIĘCKÓW II
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Swaty 06:57
Edwardów 07:00
Więcków 07:03
Więcków 07:05
Edwardów 07:07
Swaty 07:10
Swaty 07:14
Ryki ul. Słowackiego 07:20
Ryki DA 07:23

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – KRASNOGLINY przez MOSZCZANKĘ
Oznaczenie S, M, R S, M, R S, M, R, S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:30 09:00 11:45 14:15
Julin 06:34 09:04 11:49 14:19
Moszczanka 06:36 09:06 11:51 14:21
Krasnogliny 06:39 09:09

11:54

14:24
Krasnogliny 06:42 09:12 11:57 14:27

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LEOPOLDÓW przez LASOCIN
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:30
Zalesie 07:37
Zalesie 07:39
Lasocin 07:41
Rososz 07:44
Rososz I 07:46
Leopoldów 07:48
Leopoldów 07:50
Leopoldów 07:52

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

-KRASNOGLINY - RYKI przez MOSZCZANKĘ
Oznaczenie S, M,R S, M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Krasnogliny 08:15 09:50
Moszczanka 08:20 09:55
Julin 08:22 09:57
Ryki DA 08:26 10:01

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez OWNIA
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:55
Zalesie 07:02
Zalesie 07:04
Potok 07:06
Potok Kolonia 07:09
Ownia 07:11
Stara Dąbia 07:14
Stara Dąbia 07:17
Ryki DA 07:25

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

 

Oznaczenie S, R, 3, 4, 5 S, R, 1, 2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:35 15:35
Stara Dąbia 14:50 15:50
Stara Dąbia 14:53 15:53
Ownia 14:56 15:56
Potok 14:58 15:58
Potok Kolonia 15:01 16:01
Zalesie 15:03 16:03
Zalesie 15:05 16:05
Ryki DA 15:12 16:12

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – STAWY przez KARASIÓWKĘ
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:00
Ryki ul. Przemysłowa 07:04
Julin 07:09
Karasiówka 07:11
Stawy JW 07:14

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

ŻELECHÓW - RYKI przez Dudki, Korytnicę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Żelechów ul. Piłsudskiego Rondo 06:50
Kębłów Stary 06:53
Kębłów Nowy 06:55
Janówek 06:58
Borucicha 07:00
Wola Zadybska 07:03
Derlatka 07:06
Dudki 07:08
Korytnica 07:14
Korytnica Mroków 07:17
Korytnica Szkoła 07:19
Korytnica Kościół 07:21
Trojanów Popielnica 07:27
Trojanów Kolonia 07:29
Trojanów Szkoła 07:32
Żabianka 07:34
Ruda 07:36
Niwa Babicka 07:39
Stara Dąbia 07:42
Ryki DA 07:47

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI - ŻELECHÓW przez Dudki, Korytnicę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:40
Stara Dąbia 15:46
Niwa Babicka 15:49
Żabianka Ruda 15:52
Żabianka 15:54
Trojanów Szkoła 15:56
Trojanów Kolonia 15:59
Trojanów Popielnica 16:01
Korytnica Kościół 16:07
Korytnica Szkoła 16:09
Korytnica Mroków 16:11
Korytnica 16:14
Dudki 16:20
Derlatka 16:22
Wola Zadybska 16:25
Borucicha 16:28
Janówek 16:30
Kębłów Nowy 16:33
Kębłów Stary 16:35
Żelechów ul. Piłsudskiego Rondo 16:38

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – WARSZAWA przez Żelechów, Miastków Kość, Garwolin
Oznaczenie A, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 12:30
Zalesie 12:34
Zalesie I 12:37
Potok 12:40
Przykwa 12:43
Julianów 12:46
Julianów ii 12:48
Kłoczew 12:50
Kłoczew I 12:53
Stare Zadybie 12:56
Warda 13:01
Żelechów ul. Traugutta 13:04
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 13:06
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 13:07
Żelechów ul. Wilczyska 13:09
Gózdek I 13:12
Gózdek II 13:14
Wilczyska I 13:17
Wilczyska Kościół 13:19
Zwola Poduchowna 13:22
Zwola Duża 13:24
Miastków Kolonia 13:27
Miastków Kościelny 13:29
Miastków PGR 13:31
Miastków Stary 13:35
Oziemówka Szkoła 13:37
Oziemówka Wieś 13:39
Oziemówka Skrzyżowanie 13:41
Przykory 13:43
Goździk 13:45
Unin Wieś 13:48
Unin 13:50
Unin Kolonia 13:52
Leszczyny 13:55
Garwolin DA 14:00
Garwolin ul. Kościuszki OSIEDLE 14:02
Miętne ul. Garwolińska 14:06
Lipówki 14:11
Puznówka 14:14
Gocław 14:17
Lubice 14:21
Gadka 14:26
Kołbiel Rondo 14:30
Sępochów Bocian 14:34
Ostrowik 14:36
Ostrów 14:38
Wola Ducka 14:42
Otwock  Wólka Mlądzka 14:44
Warszawa Szosa Lubelska 14:55
Warszawa Trawiasta 15:06
Warszawa Gocławek 15:10
Warszawa Wiatraczna 15:15
Warszawa DW Wschodni 15:20

A – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

ŻELECHÓW – RYKI przez KŁOCZEW, CZERNIC
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 15:25
Żelechów ul. Traugutta 15:27
Warda 15:30
Stare Zadybie 15:35
Kłoczew I 15:38
Kłoczew 15:41
Kawęczyn 15:43
Padarz 15:45
Padarz 15:47
Padarz 15:48
Padarz 15:50
Czernic 15:53
Czernic 15:54
Czernic 15:56
Julianów II 15:59
Julianów 16:01
Przykwa 16:04
Potok 16:07
Zalesie I 16:10
Zalesie 16:13
Ryki DA 16:17

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – MACIEJOWICE przez DĘBLIN
Oznaczenie S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:50 15:50
Julin 13:54 15:54
Moszczanka 13:56 15:56
Krasnogliny 13:59 15:59
Krasnogliny 14:02 16:02
Dęblin Cmentarz Parafialny 14:04 16:04
Dęblin ul. Kocka, Żdżary 14:06 16:06
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 14:09 16:09
Dęblin ul. Warszawska 14:11 16:11
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 14:12 16:12
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 14:13 16:13
Dęblin ul. Wiślana Osiedle 14:15 16:15
Dęblin ul. Dworcowa 14:17 16:17
Dęblin ul. Wiślana 14:19 16:19
Stężyca JW 14:22 16:22
Stężyca ul. Dęblińska 14:26 16:26
Stężyca Kościół 14:28 16:28
Brzeźce 14:33 16:33
Długowola Sklep 14:36 16:36
Długowola 14:38 16:38
Pawłowice 14:40 16:40
Paprotnia 14:43 16:43
Tyrzyn 14:46 16:46
Wróble 14:48 16:48
Strych 14:50 16:50
Kobylnica 14:54 16:54
Uchacze 14:56 16:56
Maciejowice Rynek 14:59 16:59

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

MACIEJOWICE – RYKI przez DĘBLIN
Oznaczenie S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Maciejowice Rynek 06:15 15:15
Uchacze 06:18 15:18
Kobylnica 06:20 15:20
Strych 06:24 15:24
Wróble 06:26 15:26
Tyrzyn 06:28 15:28
Paprotnia 06:31 15:31
Pawłowice 06:34 15:34
Długowola 06:36 15:36
Długowola Sklep 06:38 15:38
Brzeźce 06:41 15:41
Stężyca Kościół 06:46 15:46
Stężyca ul. Dęblińska 06:48 15:48
Stężyca JW 06:52 15:52
Dęblin ul. Wiślana 06:55 15:55
Dęblin ul. Dworcowa 06:57 15:57
Dęblin ul. Wiślana Osiedle 06:59 15:59
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 07:01 16:01
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 07:02 16:02
Dęblin ul. Warszawska 07:03 16:03
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 07:05 16:05
Dęblin Cmentarz Parafialny 07:09 16:09
Krasnogliny 07:11 16:11
Moszczanka 07:16 16:16
Julin 07:18 16:18
Ryki DA 07:22 16:22

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – OWNIA
Oznaczenie S, R, M, 4 S, R, M, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:20 14:25
Stara Dąbia 11:26 14:31
Stara Dąbia 11:29 14:34
Ownia 11:32 14:37

4 – kursuje w czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

OWNIA - RYKI
Oznaczenie S, R, M, 4 S, R, M, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ownia 11:40 14:40
Stara Dąbia 11:43 14:43
Stara Dąbia 11:46 14:46
Stara Dąbia 11:47 14:47
Ryki DA 11:52 14:52

4 – kursuje w czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŻELECHÓW przez KŁOCZEW, GÓZD
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:35
Zalesie 15:39
Zalesie I 15:42
Potok 15:45
Przykwa 15:48
Julianów 15:51
Julianów II 15:53
Kłoczew 15:55
Kłoczew 15:57
Jagodne 15:59
Jagodne 16:01
Gózd 16:04
Gózd 16:06
Kokoszka 16:08
Gózd 16:11
Gęsia Wólka 16:13
Gęsia Wólka 16:15
Gęsia Wólka 16:17
Stryj 16:20
Stryj 16:23
Stryj 16:25
Stare Zadybie 16:27
Warda 16:33
Żelechów ul. Traugutta 16:36
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 16:38

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-KARASIÓWKA – URSZULIN przez Ryki
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Karasiówka 15:25
Julin 15:27
Ryki ul. Słowackiego 15:29
Ryki ul. Warszawska 15:31
Rososz 15:38
Rososz 15:40
Leopoldów 15:42
Leopoldów 15:44
Leopoldów 15:46
Falentyn 15:48
Falentyn 15:51
Mamlicz 15:54
Grabów Szlachecki 15:56
Urszulin 15:59

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- URSZULIN- KRASNOGLINY przez Ryki
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Urszulin 06:40
Grabów Szlachecki 06:43
Grabów Szlachecki 06:45
Dziatki 06:47
Grabów Rycki 06:49
Dziatki 06:51
Grabow Szlachecki 06:53
Grabow Szlachecki 06:55
Mamlicz 06:57
Falentyn 07:00
Falentyn 07:03
Leopoldów 07:05
Leopoldów 07:07
Leopolodów 07:09
Rososz 07:11
Rososz 07:13
Ryki  07:19
Julin 07:23
Moszczanka 07:25
Krasnogliny 07:28
Krasnogliny 07:31

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- URSZULIN- RYKI przez Grabów Szlachecki
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Urszulin 15:00
Grabów Szlachecki 15:03
Mamlicz 15:05
Falentyn 15:08
Falentyn 15:11
Leopoldów 15:13
Leopoldów 15:15
Leopoldów 15:17
Rososz 15:19
Rososz 15:21
Ryki D.A 15:27

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- RYKI- URSZULIN przez Grabów Szlachecki
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A 14:20
Rososz 14:27
Rososz I 14:29
Leopoldów 14:31
Leopoldów 14:33
Leopoldów 14:35
Falentyn 14:37
Falentyn 14:40
Mamlicz 14:43
Grabów Szlachecki 14:45
Urszulin 14:48

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WARSZAWA – RYKI przez Garwolin
Oznaczenie 5,7,b,V,R,M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Warszawa Al. Jerozolimskie 19:10
Warszawa R. Waszyngtona 19:18
Warszawa Wiatraczna 19:23
Warszawa Pl. Szembeka 19:25
Warszawa Trawiasta 19:35
Warszawa Szosa Lubelska 19:48
Otwock – W.Mlądzka 19:59
Kołbiel – Rondo 20:13
Garwolin PUP 20:36
Gończyce 20:52
Korytnica 21:00
Trojanów – szkoła 21:05
RYKI DA 21:16

5 – kursuje w piątki
7 – kursuje w niedziele
b – nie kursuje w dniu 1 I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc
V – kurs przyspieszony

RYKI – KRUSZYNA przez Rokitnia
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 05:30
Swaty 05:34
Brzeziny 05:36
Brzeziny I 05:40
Brzeziny II 05:42
Stara Rokitnia 05:45
Stara Rokitnia 05:48
Stężyca ul. Rokicka 05:50
Stężyca Kościół 05:53
Brzeźce 05:58
Długowola Sklep 06:01
Długowola 06:03
Pawłowice 06:05
Paprotnia
Paprotnia I 06:10
Paprotnia Wieś 06:12
Mościska 06:15
Kruszyna 06:17
KOKOSZKA WIEŚ – RYKI
Oznaczenie S, R, M S, 4, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Kokoszka Wieś 06:58
Kokoszka 07:00 10:20
Gózd 07:03 10:23
Gęsia Wólka 07:06 10:26
Gęsia Wólka II 07:08 10:28
Gęsia Wólka Wieś 07:10 10:30
Stryj II 07:12 10:32
Stryj Wieś 07:14 10:34
Stryj 07:16 10:36
Stare Zadybie 07:18 10:38
Stare Zadybie 07:20 10:40
Kłoczew I 07:23 10:43
Kłoczew 07:26 10:46
Julianów II 07:28 10:48
Julianów 07:30 10:50
Przykwa 07:33 10:53
Potok 07:36 10:56
Zalesie I 07:38 10:58
Zalesie 07:40 11:00
Ryki DA 07:46 11:06

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN –RYKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 09:35
Dęblin ul. Wiślana 09:37
Dęblin ul.  15 PP Wilków Cmentarz 09:39
Dęblin ul.  Warszawska 09:41
Dęblin ul. Kocka Żdżary 09:42
Dęblin ul. Niepodległości Rynek 09:43
Dęblin Cmentarz Parafialny 09:47
Krasnogliny 09:49
Moszczanka 09:54
Julin 09:56
Ryki DA 10:00

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŻELECHÓW przez DUDKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:40
Stara Dąbia 14:46
Niwa Babicka 14:49
Żabianka RUDA 14:52
Żabianka 14:54
Trojanów Szkoła 14:56
Trojanów Kolonia 14:59
Dudki 15:03
Derlatka 15:05
Wola Zadybska 15:08
Borucicha 15:11
Janówek 15:13
Kębłów Nowy 15:16
Kębłów Stary 15:18
Żelechów Rondoul. Piłsudskiego 15:21

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WOLA GUŁOWSKA – RYKI przez GRABÓW SZLACHECKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Wola Gułowska Kościół 15:05 16:20
Turzystwo Auto-gaz 15:08 16:23
Lipiny 15:10 16:25
Lipiny Świetlica 15:12 16:27
Urszulin 15:16 16:31
Grabów Szlachecki 15:19 16:34
Mamlicz 15:21 16:36
Falentyn 15:24 16:39
Falentyn 15:27 16:42
Leopoldów 15:29 16:44
Leopoldów 15:31 16:46
Leopoldów 15:33 16:48
Rososz I 15:35 16:50
Rososz 15:37 16:52
Ryki DA 15:44 16:59

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez BORKI
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:25
Oszczywilk I 14:29
Oszczywilk 14:31
Brusów I Kol 14:35
Brusów 14:37
Jakubówka II 14:40
Jakubówka 14:42
Nowodwór Cmentarz 14:46
Nowodwór 14:48
Nowodwór Cmentarz 14:50
Grabów Rycki 14:53
Borki 14:57
Zawitała 15:00
Zawitała 15:02
Niedźwiedź 15:04
Niedźwiedź 15:06
Lendo Wielkie 15:08

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-LENDO WIELKIE – RYKI przez NOWODWÓR,BORKI
Oznaczenie S,M,R D, M, R S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 09:05 12:05 15:55
Niedźwiedź 09:07 12:07 15:59
Niedźwiedź 09:09 12:09 16:01
Zawitała 09:11 12:11 16:03
Zawitała 09:13 12:13 16:06
Borki 09:16 12:16 16:08
Nowodwór Cmentarz 09:18 12:18 16:10
Nowodwór 09:20 12:20 16:12
Nowodwór 09:22 12:22 16:15
Nowodwór 09:25 12:25 16:20
Trzcianki 09:30 12:30 16:22
Trzcianki 09:32 12:32 16:24
Trzcianki 09:34 12:34 16:24
Miłosze 09:36 12:36 16:26
Bazanów 09:39 12:39 16:29
Sierskowola 09:42 12:42 16:32
Moszczanka 09:44 12:44 16:34
Julin 09:46 12:46 16:36
Ryki DA 09:50 12:50 16:40

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – KŁOCZEW przez JULIANÓW II
Oznaczenie D, R, M S,M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 08:20 16:15
Zalesie 08:26 16:21
Zalesie I 08:28 16:23
Potok 08:31 16:26
Przykwa 08:34 16:29
Julianów 08:37 16:32
Julianów II 08:39 16:34
Kłoczew 08:41 16:36

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

RYKI – WYLEZIN przez OWNIA
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:10 15:35
Stara Dąbia 07:16 15:41
Stara Dąbia 07:19 15:44
Ownia 07:22 15:47
Wylezin I 07:23 15:48
Wylezin SKRZ 07:25 15:50

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – GRABÓW SZLACHECKI przez LEOPOLDÓW
Oznaczenie H, D, R, M S, M, R S, M, R D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:45 10:20 12:05
Rososz 06:52 10:27 12:12
Rososz 06:54 10:29 12:14
Leopoldów 06:56 10:31 12:16
Leopoldów 06:58 10:33 12:18
Leopoldów 07:00 07:55 10:35 12:20
Falentyn 07:02 07:57 10:37 12:22
Falentyn 07:05 08:00 10:40 12:25
Mamlicz 07:08 08:03 10:43 12:28
Grabów Szlachecki 07:10 08:05 10:45 12:30

 

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – LENDO WIELKIE przez ZIELONY KĄT, BAZANÓW STARY
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:50 15:15
Julin 13:54 15:19
Moszczanka 13:56 15:21
Sierskowola 13:58 15:23
Bazanów (Skrz) 14:01 15:26
Bazanów Stary 14:03 15:28
Bazanów Stary 14:05 15:30
Bazanów Stary 14:08 15:33
Bazanów Stary 14:10 15:35
Korzeniów 14:13 15:38
Trzcianki Wieś 14:15 15:40
Nowodwór 14:20 15:45
Nowodwór 14:23 15:48
Nowodwór 14:25 15:50
Michałówka 14:28 15:53
Zielony Kąt 14:30 15:55
Zielony Kąt 14:32 15:57
Lendo Wielkie 14:36 16:01

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez SARNY
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:05
Julin 07:09
Moszczanka 07:11
Sierskowola 07:13
Sarny 07:17
Sarny 07:19
Korzeniów Kolonia 07:21
Korzeniów 07:23
Białki Dolne 07:25
Białki Górne 07:27
Żabianka 07:29
Ułęż 07:32
Ułęż 07:34
Ułęż Szkoła 07:36
Sobieszyn Wieś 07:38
Sobieszyn 07:40
Sobieszyn SKRZ 07:43
Brzozowa 07:45
Brzozowa Szkoła 07:47
Brzozowa 07:49
Sobieszyn SKRZ 07:51
Sobieszyn I 07:55
Sobieszyn II 07:57
Lendo Ruskie 07:59
Lendo Ruskie 08:01
Lendo Wielkie 08:03

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI –KŁOCZEW przez PADARZ, CZERNIC
Oznaczenie S, 4, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:05 15:25
Zalesie 11:11 15:31
Zalesie I 11:13 15:33
Potok 11:15 15:35
Przykwa 11:18 15:38
Julianów 11:21 15:41
Julianów II 11:23 15:43
Czernic 11:26 15:46
Czernic 11:28 15:48
Padarz Kawęczyn 11:31 15:51
Padarz 11:33 15:53
Padarz Kawęczyn 11:35 15:55
Kawęczyn (Wiatr) 11:37 15:57
Kłoczew 11:39 15:59

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN – RYKI przez STAWY
Oznaczenie D, R, M S, R, M S, R, M D, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 06:15 08:10 12:15 15:45
Dęblin ul. Wiślana 06:17 08:12 12:17 15:47
Dęblinul. 15 PP Wilków Cmentarz 06:19 08:14 12:19 15:49
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 06:20 08:15 12:20 15:50
Dęblin ul. Warszawska 06:21 08:16 12:21 15:51
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 06:23 08:18 12:23 15:53
Dęblin ul. 1 Maja 06:26 08:21 12:26 15:56
Stawy JW 06:32 08:27 12:32 16:02
Karasiówka 06:34 08:29 12:34 16:04
Julin 06:36 08:31 12:36 16:06
Ryki ul. Słowackiego 06:39 08:34 12:39 16:09
Ryki DA 06:41 08:36 12:41 16:11

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- RYKI - KLESZCZÓWKA przez Moszczankę
Oznaczenie S, R, M D,H, R, M S, R, M S, R, M D,H, M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kleszczówka Wieś 07:20 08:25 08:35 11:45 12:35
Bobrowniki 07:24 08:29 08:39 11:49 12:39
Wymysłów 07:26 08:31 08:41 11:51 12:41
Krasnogliny 07:29 08:34 08:44 11:54 12:44
Moszczanka 07:33 08:38 08:48 11:58 12:48
Julin 07:35 08:40 08:50 12:50 12:50
Ryki DA 07:39 08:44 08:54 12:04 12:54

 

H- kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych 
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- RYKI - KLESZCZÓWKA przez Moszczankę
Oznaczenie S, R, M D,H, R, M S, R, M S, R, M D,H, M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki 07:30 09:30 11:45 13:00 14:30
Julin 07:34 09:34 11:49 13:04 14:34
Moszczanka 48-1644-01 07:36 09:36 11:51 13:06 14:36
Krasnogliny 48-1634-01 07:39 09:39 11:54 13:09 14:39
Krasnogliny 07:41 09:41 11:56 13:11 14:41
Wymysłów 07:44 09:44 11:59

13:14

14:44
Bobrowniki 07:46 09:46 12:01 13:16 14:46
Kleszczówka Wieś 07:50 09:50 12:05 13:20 14:50

 

H- kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LEOPOLDÓW
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:05
Rososz 14:12
Rososz I 14:16
Leopoldów 14:16
Leopoldów 14:18
Leopoldów 14:20

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez NIWĘ BABICKĄ
Oznaczenie S, 4, 5, M, R S, 1, 2, 3, M, R S, 5, M, R S, 3, 4, 5, M, R S, 1, 2, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 12:15 13:00 13:50 14:30 15:30
Stara Dąbia 12:24 13:09 13:59 14:39 15:39
Stara Dąbia 12:26 13:11 14:01 14:41 15:41
Stara Dąbia 12:28 13:13 14:03 14:43 15:43
Niwa Babicka REM 12:30 13:15 14:05 14:45 15:45
Niwa Babicka Szkoła 12:32 13:17 14:07 14:47 15:47
Niwa Babicka Majdan 12:34 13:19 14:09 14:49 15:49
Niwa Babicka Szkoła 12:36 13:21 14:11 14:51 15:51
Niwa Babicka REM 12:38 13:23 14:13 14:53 15:53
Niwa Babicka 12:40 13:25 14:15 14:55 15:55
Stara Dąbia 12:42 13:27 14:17 14:57 15:57
Ryki DA 12:49 13:34 14:24 15:04 16:04

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI –RYKI przez SIERSKOWOLA
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:10
Julin 07:14
Moszczanka 07:16
Sierskowola 07:18
Sierskowola 07:20
Sierskowola 07:21
Moszczanka 07:25
Sierskowola 07:27
Ryki DA 07:40

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LEOPOLDÓW – RYKI przez LASOCIN
Oznaczenie S, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Leopoldów 08:00 14:45
Leopoldów 08:02 14:47
Leopoldów 08:04 14:49
Rososz I 08:06 14:51
Rososz 08:08 14:53
Lasocin 08:11 14:56
Zalesie 08:13 14:58
Zalesie 08:15 15:00
Ryki DA 08:22 15:07

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez KRASNOGLINY
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:35
Sierskowola 07:41
Moszczanka 07:44
Krasnogliny 07:47
Moszczanka 07:53
Sierskowola 07:55
Moszczanka 07:57
Julin 07:59
Ryki DA 08:03

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – STAWY przez JULIN
Oznaczenie S, R S, 3, 4, 5, R S, R, 1-2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:40 14:30 15:30
Ryki ul. Słowackiego 13:44 14:34 15:34
Ryki ul. Przemysłowa 13:46 14:36 15:36
Julin 13:48 14:38 15:38
Karasiówka 13:50 14:40 15:40
Stawy JW 13:53 14:43 15:43

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – WARSZAWA przez ŻELECHÓW, GARWOLIN
Oznaczenie A, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Zalesie 06:54
Zalesie I 06:57
Potok 07:00
Przykwa 07:03
Julianów 07:06
Julianów 07:08
Kłoczew 07:10
Kłoczew I 07:13
Stare Zadybie 07:16
Warda 07:21
Żelechów ul. Traugutta 07:24
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 07:26
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 07:27
Żelechów I 07:29
Wola Żelechowska 07:32
Goniwilk 07:35
Kalinów 07:37
Piastów 07:40
Samorządki III 07:43
Samorządki II 07:45
Samorządki 07:47
Górzno Kolonia 07:49
Górzno 07:52
Górzno Parc. 07:54
Górzno Kolonia 07:57
Sulbiny ul. Lubelska 08:01
Garwolin Al. Legionów KOSZARY 08:04
Garwolin DA 08:08
Garwolin ul. Kościuszki OSIEDLE 08:11
Miętne ul. Garwolińska 08:14
Lipówki 08:19
Puznówka 08:22
Gocław 08:27
Lubice 08:30
Gadka 08:35
Kołbiel Rondo 08:39
Sępochów 08:41
Ostrowik 08:43
Ostrów 08:45
Wola Ducka 08:49
Otwock  Wólka Mlądzka 08:53
Warszawa Szosa Lubelska 09:04
Warszawa Trawiasta 09:15
Warszawa Gocławek 09:19
Warszawa Wiatraczna 09:24
Warszawa DW Wschodni 09:28

A – nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – MICHÓW przez SOBIESZYN, PRZYTOCZNO
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:50
Julin 15:54
Moszczanka 15:56
Sierskowola 15:58
Bazanów 16:01
Bazanów Stary 16:03
Bazanów Stary 16:05
Bazanów Stary 16:08
Stary Bazanów 16:10
Korzeniów 16:13
Białki 16:15
Białki I 16:17
Ułęż 16:19
Ułęż Kolonia 16:22
Ułęż 16:24
Ułęż 16:26
Ułęż Szkoła 16:28
Sobieszyn Wieś 16:30
Sobieszyn 16:32
Blizocin II 16:36
Blizocin Kolonia II 16:38
Jeziorzany 16:41
Jeziorzany Droga 16:45
Przytoczno 16:47
Przytoczno 16:48
Jeziorzany Droga 16:51
Drewnik 16:54
Anielówka 16:57
Katarzyn 17:00
Mejznerzyn 17:02
Michów ZGR 17:04
Michów Mleczarnia 17:06
Michów ul. Rynek 1 17:08

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – NOWODWÓR przez DRĄŻGÓW, BARANÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 16:00
Julin 16:04
Moszczanka 16:06
Sierskowola 16:08
Sarny 16:12
Sarny 16:14
Korzeniów Kolonia 16:16
Korzeniów 16:18
Białki Dolne 16:20
Białki Górne 16:22
Żabianka 16:24
Ułęż 16:27
Ułęż 16:29
Ułęż Szkoła 16:31
Drążgów Kolonia 16:34
Drążgów 16:36
Baranów Rynek 16:39
Drążgów 16:42
Drążgów Kolonia 16:44
Sobieszyn Wieś 16:48
Sobieszyn 16:50
Sobieszyn 16:53
Sobieszyn 16:55
Sobieszyn 16:58
Lendo Ruskie 17:02
Lendo Ruskie 17:04
Lendo Wielkie 17:07
Niedźwiedź 17:09
Niedźwiedź 17:11
Zawitała 17:13
Zawitała 17:15
Borki 17:18
Nowodwór Cmentarz 17:20
Nowodwór 17:22

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI –DRĄŻGÓW przez Sarny
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 10:30
Julin 10:34
Moszczanka 10:36
Sierskowola 10:38
Sarny 10:42
Sarny 10:44
Korzeniów Kolonia 10:46
Korzeniów 10:48
Białki Dolne 10:50
Białki Górne 10:52
Żabianka 10:54
Ułęż 10:57
Ułęż 10:59
Ułęż Szkoła 11:01
Drążgów Kolonia 11:04
Drążgów 11:06

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

–DRĄŻGÓW- RYKI przez Sarny
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Drążgów 11:38
Drążgów Kolonia 11:40
Ułęż szkoła 11:43
Ułęż 11:45
Ułęż 11:47
Żabianka 11:50
Białki Górne 11:52
Białki Dolne 11:54
Korzeniów 11:56
Korzeniów Kolonia 11:58
Sarny 12:00
Sarny 12:02
Sarny 12:04
Sierskowola 12:07
Moszczanka 12:09
Julin 12:11
Ryki  12:15

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DREWNIK – RYKI przez PRZYTOCZNO
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Drewnik 06:45
Jeziorzany Droga 06:47
Przytoczno 06:49
Przytoczno 06:50
Jeziorzany Droga 06:53
Jeziorzany 06:57
Blizocin Kolonia II 07:00
Blizocin II 07:02
Sobieszyn 07:06
Sobieszyn Wieś 07:08
Ułęż Szkoła 07:10
Ułęż 07:12
Ułęż 07:14
Ułęż Kolonia 07:16
Ułęż 07:19
Trzcianki 07:21
Trzcianki 07:23
Trzcianki 07:25
Miłosze 07:27
Bazanów 07:30
Sierskowola 07:33
Moszczanka 07:35
Julin 07:37
RYKI DA 07:41

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez PADARZ
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI DA 14:20
Stara Dąbia 14:26
Niwa Babicka 14:29
Żabianka 14:32
Żabianka 14:34
Trojanów 14:36
Babice 14:39
Skruda 14:42
Wylezin II 14:44
Wylezin 14:46
Janopol 14:48
Kłoczew 14:52
Kawęczyn 14:54
Padarz 14:56
Padarz 14:58
Czernic 15:02
Czernic 15:04
Julianów II 15:07
Julianów 15:09
Przykwa 15:12
Potok 15:15
Zalesie I 15:18
Zalesie 15:21
Ryki DA 15:25

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez PADARZ
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI DA 06:35
Zalesie 06:39
Zalesie I 06:42
Potok 06:45
Przykwa 06:48
Julianów 06:51
Julianów II 06:53
Czernic 06:56
Czernic 06:58
Padarz 07:02
Padarz 07:04
Kawęczyn 07:06
Kłoczew 07:08
Janopol 07:12
Wylezin 07:14
Wylezin II 07:16
Skruda 07:18
Babice 07:21
Trojanów 07:24
Żabianka 07:26
Żabianka Ruda 07:28
Niwa Babicka 07:31
Stara Dąbia 07:34
Ryki DA 07:39

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – PAPROTNIA przez Stara Rokitni, Brzeźce
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:45
Swaty 15:49
Brzeziny 15:51
Brzeziny I 15:55
Brzeziny II 15:57
Stara Rokitnia  16:00
Stara Rokitnia  16:03
Stężyca  16:05
Stężyca  16:08
Brzeźce  16:13
Długowola 16:16
Długowola 16:18
Pawłowice 16:20
Paprotnia 16:25
Paprotnia Wieś 16:27

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- PAPROTNIA – RYKI przez Stara Rokitnia, Brzeźce
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Paprotnia Wieś  06:25
Paprotnia 06:27
Paprotnia 06:29
Pawłowice 06:33
Długowola  06:35
Dlugowola Sklep 06:37
Brzeźce 06:40
Stężyca Kościól 06:45
Stężyca 06:48
Stara Rokitnia 06:50
Stara Rokitnia  06:53
Brzeziny II 06:56
Brzeziny I 06:58
Brzeziny 07:02
Swaty 07:04
Ryki  07:08

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PUŁAWY – RYKI przez ŻYRZYN, SIERSKOWOLA
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Puławy DA 07:00
Puławy ul. Partyzantów PKP 07:03
Wronów 07:39
Wronów 07:11
Osiny 07:13
Bałtów 07:16
Żyrzyn 07:18
Kosmów 07:21
Żerdź 07:24
Parafianka 07:27
Cezaryn 07:29
Kośmin 07:31
Sarny 07:33
Sarny 07:35
Sierskowola 07:37
Sierskowola 07:39
Moszczanka 07:41
Julin 07:43
Ryki DA 07:47

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI - NOWODWÓR przez Bazanów Stary
Oznaczenie H, D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:15
Julin 15:19
Moszczanka 15:21
Sierskowola 15:23
Bazanów 15:26
Bazanów Stary 15:28
Bazanów Stary 15:30
Bazanów Stary 15:33
Stary Bazanów 15:35
Korzeniów 15:38
Trzcianki Wieś 15:40
Nowodwór 15:45
Nowodwór 15:48
Nowodwór 15:50

 

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

NOWODWÓR - RYKI przez Bazanów Stary
Oznaczenie H, D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Nowodwór 07:15
Nowodwór 07:17
Nowodwór 07:20
Trzcianki Wieś 07:25
Trzcianki 07:28
Stary Bazanów 07:30
Bazanów Stary 07:32
Bazanów Stary 07:34
Bazanów Stary 07:36
Bazanów 07:39
Sierskowola 07:42
Moszczanka 07:44
Julin 07:46
Ryki DA 07:50

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

KRUSZYNA – RYKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Kruszyna 06:20
Mościska 06:22
Paprotnia Wieś 06:25
Paprotnia 06:27
Paprotnia 06:29
Pawłowice 06:33
Długowola 06:35
Długowola Sklep 06:37
Brzeźce 06:40
Stężyca Kościół 06:45
Stężyca ul. Rokicka 06:48
Stara Rokitnia 06:50
Stara Rokitnia 06:53
Brzeziny II 06:56
Brzeziny I 06:58
Brzeziny 07:02
Swaty 07:04
Ryki DA 07:08

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – PAPROTNIA przez DĘBLIN
Oznaczenie S, R, M S, R, M H, D, M, R
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 07:50 12:20 13:50
Julin 07:54 12:24 13:54
Moszczanka 07:56 12:26 13:56
Krasnogliny 07:59 12:29 13:59
Krasnogliny 08:02 12:32 14:02
Dęblin Cmentarz Parafialny 08:04 12:34 14:04
Dęblin ul. Kocka 08:06 12:36 14:06
Dęblin ul. Niepodległości 08:09 12:39 14:09
Dęblin  ul. Warszawska 08:11 12:41 14:11
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 08:12 12:42 14:12
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 08:13 12:43 14:13
Dęblin ul. 15 PP Wiślana osiedle 08:15 12:45 14:15
Dęblin ul. Dworcowa 08:17 12:47 14:17
Dęblin ul. Wiślana 08:19 12:49 14:19
Stężyca Jedn. Wojskowa 08:22 12:52 14:22
Stężyca ul. Dęblińska 08:26 12:56 14:26
Stężyca Kościół 08:28 12:58 14:28
Brzeźce 08:33 13:03 14:33
Długowola Sklep 08:36 13:06 14:36
Długowola 08:38 13:08 14:38
Pawłowice 08:40 13:10 14:40
Paprotnia 08:44 13:14 14:44
Paprotnia Wieś 08:47 13:17 14:47

S – kursuje w dni nauki szkolnej
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PAPROTNIA – RYKI przez DĘBLIN
Oznaczenie H, D, M, R S, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Paprotnia Wieś 06:30 09:25 13:17
Paprotnia  06:33 09:28 13:20
Paprotnia  06:35 09:30 13:22
Pawłowice  06:38 09:33 13:25
Długowola  06:40 09:35 13:27
Długowola Sklep  06:42 09:37 13:29
Brzeźce  06:45 09:40 13:32
Stężyca Kościół  06:50 09:45 13:37
Stężyca ul. Dęblińska  06:52 09:47 13:39
Stężyca Jedn. Wojskowa  06:56 09:51 13:43
Dęblin ul. Wiślana  06:59 09:54 13:46
Dęblin ul. Dworcowa 07:01 09:56 13:48
Dęblin ul. Wiślana osiedle 07:03 09:58 13:50
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 07:05 10:00 13:52
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 07:06 10:01 13:53
Dęblin ul. Warszawska 07:07 710:02 13:54
Dęblin ul. Niepodległości Rynek 07:09 10:04 13:56
Dęblin Cmentarz Parafialny 07:13 10:08 14:00
Krasnogliny 07:15 10:10 14:02
Moszczanka 07:20 10:15 14:07
Julin 07:22 10:17 14:09
Ryki DA 07:26 10:21 14:13

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PUŁAWY – MICHÓW
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Puławy Dworzec PKS 11:00
Puławy Partyzantów PKP 11:03
Wronów 11:09
Wronów 11:11
Osiny 11:13
Bałtów 11:16
Żyrzyn I 11:18
Żyrzyn III 11:20
Żerdź I 11:23
Żerdź III 11:25
Baranów I 11:29
Baranów Rynek 11:31
Baranów III 11:33
Wola Czołnowska 11:36
Kozioł 11:39
Huta 11:42
Gródek 11:45
Michów 11:51
Michów ul. Rynek 1 11:53

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WOLA GUŁOWSKA – RYKI przez GRABÓW RYCKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Wola Gułowska Kościół 06:55
Turzystwo Auto-gaz 06:58
Lipiny 07:00
Lipiny Świetlica 07:02
Urszulin 07:06
Grabów Szlachecki 07:09
Dziatki 07:11
Grabów Rycki 07:13
Grabów Rycki 07:13
Dziatki 07:15
Mamlicz 07:17
Falentyn 07:20
Falentyn 07:23
Leopoldów 07:25
Leopoldów 07:27
Leopoldów 07:29
Rososz I 07:31
Rososz 07:33
Ryki DA 07:40

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

 

 

RYKI – RYKI przez BRUSÓW
Oznaczenie D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 10:20
Oszczywilk I 10:24
Oszczywilk 10:26
Brusów I Kol 10:30
Brusów 10:32
Jakubówka II 10:35
Jakubówka 10:37
Jakubówka 10:37
Jakubówka II 10:39
Bazanów Stary I 10:43
Bazanów Stary 10:45
Bazanów SKRZ 10:47
Sierskowola 10:50
Moszczanka 10:52
Julin 10:54
Ryki DA 10:58

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE – RYKI przez BRUSÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 06:55
Niedźwiedź 06:57
Niedźwiedź 06:59
Zawitała 07:01
Zawitała 07:03
Borki 07:06
Nowodwór Cmentarz 07:08
Nowodwór 07:10
Nowodwór 07:12
Nowodwór 07:12
Nowodwór 07:14
Nowodwór Cmentarz 07:16
Jakubówka 07:20
Jakubówka II 07:22
Brusów 07:25
Brusów Kolonia 07:27
Oszczywilk 07:31
Oszczywilk 07:33
Ryki DA 07:37

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- RYKI – KLESZCZÓWKA przez SĘDOWICE
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:00
Julin 07:04
Moszczanka 07:06
Krasnogliny 07:09
|Krasnogliny 07:11
Wymysłów 07:14
Bobrowniki 07:16
Sędowice 07:19
Sędowice \\kol. 07:22
Sędowice 07:25
Bobrowniki 07:28
Kleszczówka 07:30

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-KŁOCZEW – RYKI przez JULIANÓW II
Oznaczenie D, R, M R, M, 4 w d
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kłoczew 09:00 11:40
Julianów II 09:02 11:42
Julianów 09:04 11:44
Przykwa 09:07 11:47
Potok 09:10 11:50
Zalesie I 09:12 11:52
Zalesie 09:14 11:54
Ryki DA 09:20 12:00

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WYLEZIN – RYKI przez OWNIA
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Wylezin SKRZ 07:27 15:55
Wylezin I 07:29 15:57
Ownia 07:30 15:58
Stara Dąbia Szk 07:33 16:01
Stara Dąbia 07:36 16:04
Stara Dąbia 07:37 16:05
Ryki DA 07:42 16:10

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

GRABÓW SZLACHECKI – RYKI przez LEOPOLDÓW
Oznaczenie H, D, R, M S, M, R D, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Grabów Szlachecki 07:10 11:00 13:00
Mamlicz 07:12 11:02 13:02
Falentyn 07:15 11:05 13:05
Falentyn 07:18 11:08 13:08
Leopoldów 07:20 11:10 13:10
Leopoldów 07:22 11:12 13:12
Leopoldów 07:24 11:14 13:14
Rososz 07:26 11:16 13:16
Rososz 07:28 11:18 13:18
Ryki DA 07:35 11:25 13:25

 

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez SARNY, SOBIESZYN
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:20
Julin 11:24
Moszczanka 11:26
Sierskowola 11:28
Sarny 11:32
Sarny 11:34
Korzeniów Kolonia 11:36
Korzeniów 11:38
Białki Dolne 11:40
Białki Górne 11:42
Żabianka 11:44
Ułęż 11:47
Ułęż 11:49
Ułęż Szkoła 11:51
Sobieszyn Wieś 11:53
Sobieszyn 11:55
Sobieszyn S 11:58
Sobieszyn I 12:00
Sobieszyn (Przest) 12:03
Lendo Ruskie 12:05
Lendo Ruskie 12:07
Lendo Wielkie 12:10

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – LENDO WIELKIE przez SARNY, PODLODÓW
Oznaczenie D, R, M,S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:00 11:20 13:50
Julin 07:04 11:24 13:54
Moszczanka 07:06 11:26 13:56
Sierskowola 07:08 11:28 13:58
Sarny 07:12 11:32 14:02
Sarny 07:14 11:34 14:04
Korzeniów Kolonia 07:16 11:36 14:06
Korzeniów 07:18 11:38 14:08
Białki Dolne 07:20 11:40 14:10
Białki Górne 07:22 11:42 14:12
Żabianka 07:24 11:44 14:14
Ułęż 07:27 11:47 14:17
Ułęż 07:29 11:49 14:19
Ułęż Szkoła 07:31 11:51 14:21
Sobieszyn Wieś 07:33 11:53 14:23
Sobieszyn 07:35 11:55 14:25
Sobieszyn 07:38 11:58 14:28
Podlodów 07:40 12:00 14:30
Podlodów 07:43 12:03 14:33
Podlodówka 07:47 12:07 14:37
Lendo Ruskie 07:49 12:09 14:39
Lendo Wielkie 07:52 12:12 14:42

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- KRASNOGLINY – LENDO WIELKIE przez RYKI, BORKI
Oznaczenie R, M,S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Krasogliny  15:00
Moszczanka 15:05
Julin 15:07
Ryki D.A 15:11
Oszczywilk 15:15
Oszczywilk 15:17
Brusow Kolonia 15:21
Brusów 15:23
Jakubówka II 15:26
Jakubówka 15:28
Nowodwór Cmentarz 15:32
Nowodwór 15:34
Nowodwór Cmentarz 15:36
Grabów Rycki 15:39
Borki 15:43
Zawitała 14:25
Sobieszyn 14:28
Podlodów 14:30
Podlodów 14:33
Podlodówka 14:37
Lendo Ruskie 14:39
Lendo Wielkie 14:42

 

D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

KŁOCZEW – RYKI przez PADARZ, CZERNIC
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kłoczew 06:55
Kawęczyn (Wiatr) 06:57
Padarz 06:59
Padarz 07:01
Padarz 07:03
Czernic 07:06
Czernic 07:08
Julianów 07:11
Julianów 07:13
Przykwa 07:16
Potok 07:19
Zalesie I 07:21
Zalesie 07:23
Ryki DA 07:29

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – DĘBLIN przez BOBROWNIKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:00
Julin 07:04
Moszczanka 07:06
Sierskowola 07:08
Sędowice Kolonia 07:14
Sędowice 07:17
Bobrowniki 07:20
Bobrowniki Wymysłów 07:23
Kleszczówka 07:25
Dęblin (Żdżary) 07:27
Dęblin Rynek ul. Niepodległości 07:31
Dęblin  ul. Warszawska 07:33
Dęblin ul. 15 PP Wilków LO 07:34
Dęblin ul. 15 PP Wilków Cmentarz 07:35
Dęblin ul. 15 PP Wiślana osiedle 07:37
Dęblin ul. Dworcowa 07:39

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez WIĘCKÓW
Oznaczenie S, 3, 4, 5, R, M S, 1, 2, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:35 15:30
Ryki ul. Słowackiego 14:38 15:33
Swaty 14:42 15:37
Swaty 14:48 15:43
Edwardów 14:51 15:46
Więcków 14:53 15:48
Więcków 14:55 15:50
Więcków 14:57 15:52
Edwardów 14:59 15:54
Swaty 15:02 15:57
Swaty 15:06 16:01
Ryki DA 15:10 16:05

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez NIWĘ BABICKĄ
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Stara Dąbia 06:56
Niwa Babicka REM 06:58
Niwa Babicka Szkoła 07:00
Niwa Babicka Majdan 07:02
Niwa Babicka Szkoła 07:04
Niwa Babicka REM 07:06
Niwa Babicka 07:08
Stara Dąbia Szkoła 07:10
Stara Dąbia 07:12
Stara Dąbia 07:14
Ryki DA 07:21

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez Sierskowola
Oznaczenie S, 5, R S, 1-4, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:20 14:25
Sierskowola 13:33 14:38
Moszczanka 13:35 14:40
Sierskowola 13:39 14:44
Sierskowola 13:40 14:45
Sierskowola 13:42 14:47
Moszczanka 13:44 14:49
Julin 13:46 14:51
Ryki DA 13:50 14:55

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez ZALESIE
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:50
Zalesie 07:57
Zalesie I 08:00
Zalesie I 08:02
Zalesie 08:04
Ryki DA 08:15

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez ZALESIE II
Oznaczenie S, R S, 5, R S, R, 1-4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:25 14:15 15:10
Zalesie 13:35 14:25 15:20
Zalesie I 13:38 14:28 15:23
Zalesie I 13:41 14:31 15:26
Zalesie 13:43 14:33 15:28
Ryki DA 13:51 14:41 15:36

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez BAZANÓW STARY
Oznaczenie S, R S, 5, R S, R, 1-4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:40 14:20 15:15
Julin 07:44 14:24 15:19
Moszczanka 07:46 14:26 15:21
Sierskowola 07:48 14:28 15:23
Bazanów 07:51 14:31 15:26
Bazanów Stary 07:53 14:33 15:28
Bazanów Stary 07:55 14:35 15:30
Bazanów Stary 07:58 14:38 15:33
Bazanów Stary 08:01 14:41 15:36
Brusów 08:05 14:45 15:40
Brusów Kolonia 08:07 14:47 15:42
Oszczywilk 08:09 14:49 15:44
Oszczywilk 08:12 14:52 15:47
Ryki DA 08:15 14:55 15:50

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

STAWY – RYKI przez JULIN
Oznaczenie S, R S, R S, 3, 4, 5, R S, R, 1-2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stawy JW 07:15 13:55 14:45 15:45
Karasiówka 07:17 13:57 14:47 15:47
Julin 07:19 13:59 14:49 15:49
Ryki ul. Słowackiego 07:23 14:03 14:53 15:53
Ryki DA 07:26 14:06 14:56 15:56

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

- RYKI- PAPROTNIA PRZEZ STĘŻYCĘ
Oznaczenie A, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 08:20 12:20 13:50 15:50
Julin 08:24 12:24 13:54 15:54
Moszczanka 08:26 12:26 13:56 15:56
Krasnogliny 08:29 12:26 13:59 15:59
Krasnogliny 08:32 12:32 14:02 16:02
Stężyca (Jednostaka) 08:52 12:52 14:22 16:22
Stężyca 08:56 12:56 14:26 16:26
Stężyca Kościół 08:58 12:58 14:28 16:28
Brzeźce 09:03 13:03 14:33 16:33
Długowola 09:06 13:06 14:36 16:36
Długowola 09:08 13:08 14:38 16:38
Pawłowice 09:10 13:10 14:40 16:40
Paprotnia 09:14 13:14 14:44 16:44
Paprotnia 09:17 13:17 14:47 16:47

S- kursuje w dni nauki szkolnej
D- kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- PAPROTNIA - RYKI przez STĘŻYCA
Oznaczenie S, D,  M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Paprotnia Wieś 06:10 06:30 09:25 13:20 15:10
Paprotnia 06:13 06:33 09:28 13:23 15:13
Paprotnia 06:15 06:35 09:30 13:25 15:15
Pawłowice 06:18 06:38 09:33 13:28 15:18
Długowola 06:20 06:40 09:35 13:30 15:20
Długowola 06:22 06:42 09:37 13:32 15:22
Brzeźce 06:25 06:45 09:40 13:35 15:25
Stężyca Kościół 06:30 06:50 09:45 13:40 15:30
Stężyca 06:32 06:52 09:47 13:42 15:32
Stężyca(Jednostka) 06:36 06:56 09:51 13:46 15:36
Krasnogliny 06:55 07:15 10:10 14:05 15:55
Moszczanka 07:00 07:20 10:15 14:10 16:00
Julin 07:02 07:22 10:17 14:12 16:02
Ryki DA 07:06 07:26 10:21 14:16 16:06

S- kursuje w dni nauki szkolnej
D- kursuje od ponoedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

MICHÓW – RYKI przez SOBIESZYN, BAZANÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Michów ul. Rynek 1 06:30
Michów 06:32
Gródek 06:38
Huta I 06:41
Kozioł I 06:44
Wola Czołnowska I 06:47
Baranów IV 06:50
Baranów Rynek 06:52
Drążgów 06:54
Drążgów Kolonia 06:56
Ułęż Szkoła 06:59
Sobieszyn Wieś 07:01
Sobieszyn 07:03
Sobieszyn 07:06
Brzozowa 07:09
Zosin 07:12
Ułęż 07:15
Trzcianki 07:17
Trzcianki 07:19
Trzcianki Wieś 07:24
Trzcianki 07:27
Stary Bazanów 07:29
Bazanów Stary 07:31
Bazanów Stary I 07:33
Bazanów Stary 07:36
Bazanów Skrzyżowanie 07:39
Sierskowola 07:42
Moszczanka 07:44
Julin 07:46
Ryki DA 07:50

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO WIELKIE przez BORKI
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:25
Oszczywilk I 14:29
Oszczywilk 14:31
Brusów I Kolonia 14:35
Brusów 14:37
Jakubówka II 14:40
Jakubówka 14:42
Nowodwór Cmentarz 14:46
Nowodwór 14:48
Nowodwór Cmentarz 14:50
Grabów Rycki 14:53
Borki 14:57
Zawitała 15:00
Zawitała 15:02
Niedźwiedź 15:04
Niedźwiedź 15:06
Lendo Wielkie 15:08

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- KRASNOGLINY – LENDO WIELKIE przez Ryki, Borki
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Krasnogliny 15:00
Moszczanka  15:05
Julin 15:07
Ryki 15:11
Oszczywilk I 15:15
Oszczywilk 15:17
Brusów Kolonia 15:21
Brusów 15:23
Jakubówka II 15:26
Jakubówka 15:28
Nowodwó Cmentarz 15:32
Nowodwór 15:34
Nowodwór Cmentarz 15:36
Grabów Rycki 15:39
Borki 15:43
Zawitała 15:46
Zawitała 15:48
Niedźwiedź 15:50
Niedźwiedź  15:52
Lendo Wielkie  15:54

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – DREWNIK przez PRZYTOCZNO
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI DA 14:50
Julin 14:54
Moszczanka 14:56
Sierskowola 14:58
Sierskowola 15:01
Sarny 15:04
Korzeniów Kolonia 15:06
Korzeniów 15:08
Białki Dolne 15:10
Białki Górne 15:12
Żabianka 15:14
Ułęż 15:17
Ułęż 15:19
Ułęż Szkoła 15:21
Sobieszyn Wieś 15:23
Sobieszyn 15:25
Blizocin II 15:29
Blizocin Kolonia II 15:31
Jeziorzany 15:34
Jeziorzany Droga 15:38
Przytoczno 15:40
Przytoczno 15:41
Jeziorzany Droga 15:44
Drewnik 15:46

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-STARE ZADYBIE – RYKI przez KŁOCZEW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stare Zadybie 14:10
Kłoczew 14:13
Kłoczew 14:16
Julianów  14:18
Julianów II 14:20
Przykwa 14:23
Potok 14:26
Zalesie I 14:29
Zalesie 14:32
Ryki ul. Słowackiego 14:36
Ryki DA

 

 

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – STARE ZADYBIE przez KŁOCZEW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:20

Ryki ul. Słowackiego

13:22
Zalesie  13:26
Zalesie 13:29
Potok 13:32
Przykwa 13:35
Julianów 13:38
Julianów II 13:40
Kłoczew 13:42
Kłoczew I 13:45
Stare Zadybie 13:48

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – SARNY przez MOSZCZANKĘ
Oznaczenie S, M, R D, M, R D, M, R D, M, R S,M,R S,M,R S,M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 05:50 07:00 08:00 09:45 12:00 14:20 15:30
Julin 05:54 07:04 08:04 09:49 12:04 14:24 1534
Moszczanka 05:56 07:06 08:06 09:51 12:06 14:26 15:36
Sierskowola 05:58 07:08 08:08 09:53 12:08 14:28 15:38
Sarny 06:02 07:12 08:12 09:57 12:12 14:32 15:42

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-SARNY- RYKI przez MOSZCZANKĘ
Oznaczenie S, M, R D,M,R D, M, R D, M, R S, M, R S, M, R S,M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Sarny

07:33

08:33 11:03 12:33 15:03 16:08 16:53
Sierskowola 07:37 08:37 11:07 12:37 15:07 16:12 16:57
Moszczanka 07:39 08:39 11:09 12:39 15:09 16:14 16:59
Julin 07:41 08:41 11:11 12:41 15:11 16:16 17:01
Ryki DA 07:45 08:45 11:15 12:45 15:15 16:20 17:05

 

S – kursuje w dni nauki szkolnej
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- STARE ZADYBIE - RYKI przez Gózd, Bramkę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stare Zadybie 06:45
Stryj 06:37
Stryj 06:49
Stryj

06:51

Gęsia Wólka 06:53
Gęsia Wólka 06:55
Gęsia Wólka 06:57
Gózd 06:59
Gózd 07:01
Gózd 07:02
Gózd 07:04
Bramka 07:09
Bramka  07:11
Bramka 07:12
Bramka 07:14
Jagodne 07:16
Jagodne 07:18
Kłoczew 07:20
Kłoczew 07:22
Julianów II 07:24
Julianów 07:26
Przykwa 07:29
Potok 07:32
Zalesie 07:35
Zalesie 07:37
Ryki  07:42

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PUŁAWY - BARANÓW przez Żyrzyn
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Puławy Dworzec PKS 16:25
Puławy PKP 16:28
Wronów 16:34
Wronów 16:36
Osiny 16:38
Bałtów 16:41
Żyrzyn I 16:43
Żyrzyn III 16:45
Żerdź I 16:48
Żerdź III 16:50
Baranów I 16:54
Baranów ul. Rynek 16:56

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

UWAGA!!!

STRONA W PRZEBUDOWIE!

INFORMACJA O AKTUALNYM ROZKŁADZIE JAZDY POD NUMEREM:

500 344 551