Rozkład Jazdy

Szczegółowe rozkłady linii autobusowych

 
RYKI – RYKI przez ZALESIE, GÓZD
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 06:20
Zalesie 06:25
Zalesie I 06:27
Potok 06:30
Przykwa 06:33
Julianów 06:36
Julianów II 06:38
Kłoczew 06:40
Kłoczew 06:42
Jagodne 06:44
Jagodne 06:46
Kokoszka 06:49
Gózd 06:52
Kokoszka Wieś 06:56
Gózd 07:00
Gęsia Wólka 07:03
Gęsia Wólka 07:05
Gęsia Wólka 07:07
Stryj 07:10
Stryj 07:12
Stryj 07:14
Stare Zadybie 07:16
Stare Zadybie 07:18
Kłoczew 07:21
Kłoczew 07:24
Julianów II 07:26
Julianów 07:28
Przykwa 07:31
Potok 07:34
Zalesie I 07:37
Zalesie 07:39
Ryki D.A 07:44
RYKI – GÓZD przez STARE ZADYBIE
Oznaczenie S, 4 R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki D.A. 10:00
Zalesie 10:06
Zalesie I 10:08
Potok 10:11
Przykwa 10:14
Julianów 10:17
Julianów II 10:19
Kłoczew 10:21
Kłoczew 10;24
Stare Zadybie 10:27
Stare Zadybie 10:29
Stryj 10:31
Stryj 10:33
Stryj 10:35
Gęsia Wólka 10:37
Gęsia Wólka 10:39
Gęsia Wólka 10:41
Gózd 10:44

Oznaczenia:

S- kursuje w dni nauki szkolnej

4- kursuje w czwartki

R- regularny przewóz osób

M- rezerwacja miejs

– GÓZD- RYKI przez STARE ZADYBIE
Oznaczenie S, 4 R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Gózd 10:45
Gęsia Wólka 10:48
Gęsia Wólka 10:50
Gęsia Wólka 10:52
Stryj 10:55
Stryj 10:57
Stryj 10:59
Stare Zadybie 11:01
Stare Zadybie 11:03
Kłoczew I 11:06
Kłoczew 11:09
Julianów II 11:11
Julianów 11:13
Przykwa 11:16
Potok 11:19
Zalesie I 11;21
Zalesie 11:23
Ryki D.A. 11:29

Oznaczenia:

S- kursuje w dni nauki szkolnej

4- kursuje w czwartki

R- regularny przewóz osób

M- rezerwacja miejs

-RYKI – RYKI przez NOWODWÓR, TRZCIANKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Julin 06:54
Moszczanka 06:56
Sierskowola 06:58
Bazanów 07:01
Miłosze 07:03
Korzeniów 07:05
Białki 07:07
Białki 07:09
Nowodwór 07:14
Nowodwór 07:17
Trzcianki Wieś 07:22
Trzcianki 07:25
Stary Bazanów 07:27
Bazanów Stary 07:29
Bazanów Stary 07:31
Bazanów 07:34
Sierskowola 07:37
Moszczanka 07:39
Ryki DA 07:43
SOKOLA- RYKI przez Stare Zadybie
Oznaczenie 4,w,d,M,R
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Sokola 10:45
Gęsia Wólka 10:48
Gęsia Wólka 10:50
Gęsia Wólka 10:52
Stryj 10:55
Stryj 10:57
Stryj 10:59
Stare Zadybie 11:01
Stare Zadybie 11:03
Kłoczew 11:06
Kłoczew 11:09
Julianów II 11:11
Julianów 11:13
Przykwa 11:16
Potok 11:19
Zalesie I 11:21
Zalesie 11:23
Ryki D.A. 11:29

4 – kursuje w czwartki
w –  nie kursuje w dzien Bożego Ciaład- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- SOKOLA przez Stare Zadybie
Oznaczenie 4,w,d, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Ryki D.A. 10:00
Zalesie 10:06
Zalesie I 10:08
Potok 10:11
Przykwa 10:14
Julianów 10:17
Julianów II 10:19
Kłoczew 10:21
Kłoczew I 10:24
Stare Zadybie 10:27
Stare Zadybie 10:29
Stryj 10:31
Stryj 10:33
Stryj 10:35
Gęsia Wólka 10:37
Gęsia Wólka 10:39
Gęsia Wólka 10:41
Gózd 10:44

4- kursuje w czwartki
w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XI
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – WOLA GUŁOWSKA przez GRABÓW SZLACHECKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:10 14:20 15:30
Rososz 06:17 14:27 15:37
Rososz I 06:19 14:29 15:39
Leopoldów 06:21 14:31 15:41
Leopoldów 06:23 14:33 15:43
Leopoldów 06:25 14:35 15:45
Falentyn 06:27 14:37 15:47
Falentyn 06:30 14:40 15:50
Mamlicz 06:33 14:43 15:53
Grabów Szlachecki 06:35 14:45 15:55
Urszulin 06:38 14:48 15:58
Lipiny Świetlica 06:42 14:52 16:02
Lipiny 06:44 14:54 16:04
Turzystwo Auto-gaz 06:46 14:56 16:06
Wola Gułowska Kościół 06:49 14:59 16:09

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – RYKI przez KŁOCZEW, BRAMKĘ, GÓZD
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:50
Ryki ul. Słowackiego 14:51
Zalesie 14:55
Zalesie I 14:57
Potok 15:00
Przykwa 15:03
Julianów 15:06
Julianów II 15:08
Kłoczew 15:10
Kłoczew 15:12
Jagodne 15:14
Jagodne 15:16
Bramka 15:18
Bramka 15:20
Bramka 15:22
Bramka 15:24
Gózd 15:29
Gózd 15:31
Kokoszka Wieś 15:33
Gózd 15:37
Gęsia Wólka 15:39
Gęsia Wólka 15:41
Gęsia Wólka 15:44
Stryj 15:47
Stryj 15:49
Stryj 15:51
Stare Zadybie 15:53
Stare Zadybie 15:55
Kłoczew I 15:58
Kłoczew 16:00
Julianów II 16:02
Julianów 16:04
Przykwa 16:07
Potok 16:10
Zalesie 16:13
Zalesie 16:15
Ryki DA 16:20

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-GRABÓW RYCKI – RYKI przez DZIATKI, FALENTYN, LASOCIN
Oznaczenie D, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Grabów Rycki 08:10
Dziatki 08:12
Grabów Szlachecki 08:14
Grabów Szlachecki 08:16
Mamlicz 08:18
Falentyn 08:21
Falentyn 08:24
Leopoldów 08:26
Leopoldów 08:28
Leopoldów 08:30
Rososz 08:32
Rososz 08:34
Lasocin 08:37
Zalesie 08:39
Zalesie 08:41
Ryki 08:47

D – kursujeod poniedziałku do piatku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez WIĘCKÓW II
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Swaty 06:57
Edwardów 07:00
Więcków 07:03
Więcków 07:05
Edwardów 07:07
Swaty 07:10
Swaty 07:14
Ryki ul. Słowackiego 07:20
Ryki DA 07:23

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LEOPOLDÓW przez LASOCIN
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:30
Zalesie 07:37
Zalesie 07:39
Lasocin 07:41
Rososz 07:44
Rososz I 07:46
Leopoldów 07:48
Leopoldów 07:50
Leopoldów 07:52

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez OWNIA
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:55
Zalesie 07:02
Zalesie 07:04
Potok 07:06
Potok Kolonia 07:09
Ownia 07:11
Stara Dąbia 07:14
Stara Dąbia 07:17
Ryki DA 07:25

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

Oznaczenie S, R, 3, 4, 5 S, R, 1, 2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:35 15:35
Stara Dąbia 14:50 15:50
Stara Dąbia 14:53 15:53
Ownia 14:56 15:56
Potok 14:58 15:58
Potok Kolonia 15:01 16:01
Zalesie 15:03 16:03
Zalesie 15:05 16:05
Ryki DA 15:12 16:12

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

ŻELECHÓW - RYKI przez Dudki, Korytnicę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Żelechów ul. Piłsudskiego Rondo 06:50
Kębłów Stary 06:53
Kębłów Nowy 06:55
Janówek 06:58
Borucicha 07:00
Wola Zadybska 07:03
Derlatka 07:06
Dudki 07:08
Korytnica 07:14
Korytnica Mroków 07:17
Korytnica Szkoła 07:19
Korytnica Kościół 07:21
Trojanów Popielnica 07:27
Trojanów Kolonia 07:29
Trojanów Szkoła 07:32
Żabianka 07:34
Ruda 07:36
Niwa Babicka 07:39
Stara Dąbia 07:42
Ryki DA 07:47

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI - ŻELECHÓW przez Dudki, Korytnicę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:40
Stara Dąbia 15:46
Niwa Babicka 15:49
Żabianka Ruda 15:52
Żabianka 15:54
Trojanów Szkoła 15:56
Trojanów Kolonia 15:59
Trojanów Popielnica 16:01
Korytnica Kościół 16:07
Korytnica Szkoła 16:09
Korytnica Mroków 16:11
Korytnica 16:14
Dudki 16:20
Derlatka 16:22
Wola Zadybska 16:25
Borucicha 16:28
Janówek 16:30
Kębłów Nowy 16:33
Kębłów Stary 16:35
Żelechów ul. Piłsudskiego Rondo 16:38

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

ŻELECHÓW – RYKI przez KŁOCZEW, CZERNIC
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 15:25
Żelechów ul. Traugutta 15:27
Warda 15:30
Stare Zadybie 15:35
Kłoczew I 15:38
Kłoczew 15:41
Kawęczyn 15:43
Padarz 15:45
Padarz 15:47
Padarz 15:48
Padarz 15:50
Czernic 15:53
Czernic 15:54
Czernic 15:56
Julianów II 15:59
Julianów 16:01
Przykwa 16:04
Potok 16:07
Zalesie I 16:10
Zalesie 16:13
Ryki DA 16:17

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – OWNIA
Oznaczenie S, R, M, 4 S, R, M, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:20 14:25
Stara Dąbia 11:26 14:31
Stara Dąbia 11:29 14:34
Ownia 11:32 14:37

4 – kursuje w czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

OWNIA - RYKI
Oznaczenie S, R, M, 4 S, R, M, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ownia 11:40 14:40
Stara Dąbia 11:43 14:43
Stara Dąbia 11:46 14:46
Stara Dąbia 11:47 14:47
Ryki DA 11:52 14:52

4 – kursuje w czwartki
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŻELECHÓW przez KŁOCZEW, GÓZD
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 15:35
Zalesie 15:39
Zalesie I 15:42
Potok 15:45
Przykwa 15:48
Julianów 15:51
Julianów II 15:53
Kłoczew 15:55
Kłoczew 15:57
Jagodne 15:59
Jagodne 16:01
Gózd 16:04
Gózd 16:06
Kokoszka 16:08
Gózd 16:11
Gęsia Wólka 16:13
Gęsia Wólka 16:15
Gęsia Wólka 16:17
Stryj 16:20
Stryj 16:23
Stryj 16:25
Stare Zadybie 16:27
Warda 16:33
Żelechów ul. Traugutta 16:36
Żelechów ul. Piłsudskiego RONDO 16:38

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LEOPOLDÓW- RYKI przez ROSOSZ
Oznaczenie D H, D
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Leopoldów 1349/09 06:15 15:50
Leopoldów 1349/07 06:17 15;52
Leopoldów 1349/05 06:19 15:54
Rososz I 1349/03 06:21 15:56
Rososz I 1349/01 06:23 15;58
Ryki ul. 15 P.P. Wilków AK 06;29 16:04
Ryki ul. Słowackiego 06:30 16;05
Ryki D.A. ul. Warszawska 7/9 06;31 16:06

D- kursuje od poniedziałku do piątku orócz swiąt

H- kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

FALENTYN- RYKI przez LASOCIN
Oznaczenie D
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Falentyn 1349/13 08:20
Falentyn 1349/11 08;23
Leopoldów 1349/09 08:25
Leopoldów 1349/07 08;27
Leopoldów 1349/05 08:29
Rososz I 1349/03 08:31
Rososz I 1349/01 08:33
Lasocin 08:36
Zalesie I 08;38
Zalesie 08;40
Ryki D.A. ul. Warszawska 7/9 08:46

D- kursuje od poniedziałku do piątku orócz swiąt

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- DĘBLIN ul. Michalinowska
Oznaczenie
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 08:20 12:20 13:50
Julin 08:24 12:24 13:54
Moszczanka 08:26 12:26 13:56
Krasnogliny 08;29 12:29 13:59
Krasnogliny 08:32 12:32 14:02
Dęblin Cmentarz 08:34 12:34 14:04
Dęblin ul. Kocka 08:36 12:36 14;06
Dęblin ul. Niepodległości 08:39 12:39 14:09
Deblin ul. Warszawska 08:41 12:41 14:11
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 08:42 12:42 14:12
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 08:43 12:43 14:13
Dęblin ul. Wiślana 08:45 12:45 14:15
Dęblin ul. Dworcowa 08:47 12:47 14:17
Deblin ul. Michalinowska 08:49 12:49 14:19

S- kursuje w dni nauki szkolnej

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- DĘBLIN przez Krasnogliny
Oznaczenie S S S S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 06;30 07;20 09:00 14:15
Julin 06:34 07:24 09:04 14:19
Moszczanka 06:36 07;26 09:06 14:21
Krasnogliny 06:39 07:29 09;09 14:24
Krasnogliny 06;42 07:32 09:12 14:27
Dęblin Cmentarz 06:44 07:34 09:14 14:29
Dęblin ul. Kocka 06:46 07:36 09:16 14:31
Dęblin ul. Niepodległości 06:49 07:39 09:19 14:34
Deblin ul. Warszawska 06:50 07:40 09;20 14;35
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 06:51 07:41 09:21 14:36
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 06:53 07:43 09:23 14:38
Dęblin ul. Wiślana 06:55 07:45 09:25 14:40
Dęblin ul. Dworcowa 06:57 07:47 09:27 14:42

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN ul. Michalinowska- RYKI
Oznaczenie
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Michalinowska 09:00 13:00 14:20
Dęblin ul. Dworcowa 09:02 13:02 14:22
Dęblin ul. Wiślana 09:04 13:04 14:24
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 09:06 13:06 14:26
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 09:07 13:07 14:27
Dęblin ul. Warszawska 09:09 13:09 14:29
Dęblin ul. Niepodległości 09:11 13:11 14:31
Dęblin Cmentarz 09:14 13:14 14:34
Krasnogliny 09:16 13:16 14:36
Moszczanka 09:21 13:21 14:41
Julin 09:23 13:23 14:43
Ryki D.A. 09:27 13:27 14:47

S- kursuje w dni nauki szkolnej

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN ul. Dworcowa- RYKI przez Krasnogliny
Oznaczenie S S S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 08:00 09:35 14:45
Dęblin ul. Wiślana 08:02 09:37 14:57
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 08:04 09:39 14:49
Dęblin ul. Warszawska 08:06 09:41 14:51
Dęblin ul. Niepodległości 08:08 09:43 14:53
Dęblin Cmentarz 08:12 09:47 14:57
Krasnogliny 08:14 09:49 14:59
Moszczanka 08:19 09:54 15:04
Julin 08:21 09:56 15:06
Ryki D.A. 09:25 10:00 15:10

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN ul. Dworcowa- RYKI przez Bobrowniki
Oznaczenie S D H S S D H
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 07:05 08:10 08:20 11:30 12:20
Dęblin ul. Wiślana 07:07 08:12 08:22 11:32 12:22
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 07:09 08:14 08:24 11;34 12:24
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 07;10 08:15 08:25 11:35 12:25
Dęblin ul. Warszawska 07:11 08;16 08:26 11:36 12:26
Dęblin ul. Niepodległości 07:13 08:18 08;28 11:38 12:28
Kleszczówk Wieś 07:18 08:23 08:33 11:43 12:33
Bobrowniki 07:22 08:27 08:37 11:47 12:37
Wymysłów 07:24 08;29 08:39 11:49 12:39
Krasnogliny 07:28 08:33 08:43 11:53 12;43
Moszczanka 07:30 08;35 08:45 11:55 12;45
Julin 07:32 08:37 08:47 11;57 12:47
Ryki D.A. 07:36 08:41 08:51 12:01 12:51

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN ul. Dworcowa- RYKI przez Bobrowniki, Sędowice
Oznaczenie S S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 14;15 15;10
Dęblin ul. Wiślana 14:17 15:12
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 14:19 15;14
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 14:20 15:15
Dęblin ul. Warszawska 14:22 15:17
Dęblin ul. Niepodległości 14:24 15:19
Kleszczówk Wieś 14;29 15:24
Bobrowniki 14:31 15;26
Sedowice 14:36 15;31
Sędowice Kol. 14:39 15:34
Bobrowniki 14:41 15:36
Wymysłów 14:44 15:39
Krasnogliny 14:47 15:42
Moszczanka 14:49 15:44
Julin 14:51 15:46
Ryki D.A. 14:55 15:50

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

DĘBLIN ul. Dworcowa- RYKI przez Stawy
Oznaczenie S S S S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Dęblin ul. Dworcowa 06:15 08:10 15;05 15:45
Dęblin ul. Wiślana 06:17 08:12 15:07 15:47
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 06:19 08:14 15:09 15:49
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 06:20 08:15 15:10 15:50
Dęblin ul. Warszawska 06;21 08;16 15:11 15:51
Dęblin ul. Niepodległości 06:23 08:18 15:13 15:53
Dęblin ul. 1 Maja 06:26 08:21 15:16 15;56
Stawy JW 06;32 08:27 15:22 16:02
Karasiówka 06:34 08;29 15;24 16:04
Julin 06;36 08:31 15:26 16:06
Ryki ul. Słowackiego 06:39 08;34 15:29 16;09
Ryki D.A. 06:41 08:36 15:31 16:11

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- DĘBLIN ul. Dworcowa przez Bobrowniki
Oznaczenie D H S D H S S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 07;30 09:30 11:45 13:00 14:30
Julin 07:34 09:34 11:49 13:04 14:34
Moszczanka 07:36 09:36 11:51 13:06 14:36
Krasnogliny 07:39 09:39 11:54 13:09 14:39
Krasnogliny 07:41 09:41 11:56 13:11 14:41
Wymysłów 07:44 09:44 11:59 13:14 14:44
Bobrownik 07:46 09:46 12:01 13:16 14:46
Kleszczówka Wieś 07:50 09:50 12:05 13:20 14:50
Dęblin ul. Kocka 07:52 09:52 12:07 13:22 14:52
Dęblin ul. Niepodległości 07:56 09:56 12:11 13:26 14:56
Dęblin ul. Warszawska 07:58 09:58 12:13 13:28 14:58
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 07:59 09:59 12:14 13:29 14:59
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 08:00 10:00 12:15 13:30 15:00
Dęblin ul. Wiślana 08:02 10:02 12:17 13:32 15:02
Dęblin ul. Dworcowa 08:04 10;04 12:19 13:34 15:04

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H- kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- DĘBLIN ul. Dworcowa przez Bobrowniki, Sedowice
Oznaczenie S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 07:00
Julin 07:04
Moszczanka 07:06
Krasnogliny 07:08
Krasnogliny 07:11
Wymysłów 07:14
Bobrowniki 07:16
Sedowice Kol. 07:18
Sędowice 07:20
Bobrowniki 07:23
Kleszczówka Wieś 07:27
Dęblin ul. Kocka 07:29
Dęblin ul. Niepodległości 07:33
Dęblin ul. Warszawska 07:35
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 07:36
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 07:37
Dęblin ul. Wiślana 07:39
Dęblin ul. Dworcowa 07:41

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H- kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- DĘBLIN ul. Dworcowa przez Stawy
Oznaczenie S S S S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 05:30 07:18 14:35 15:10
Ryki ul. Słowackiego 05:32 07:20 14:37 15:12
Julin 05:35 07:23 14:40 15:15
Karasiówka 05:37 07:25 14:42 15:17
Satwy 05:39 07;27 14;44 15:19
Dęblin ul. 1 Maja 05:45 07:33 14:50 15:25
Dęblin ul. Niepodległości 05:48 07:36 14:53 15:28
Dęblin ul. Warszawska 05:50 07:38 14:55 15:30
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 05:51 07;39 14;56 15:31
Dęblin ul. 15 P. P. Wilków 05:52 07:40 14:57 15:32
Dęblin ul. Wiślana 05;54 07;42 14:59 15:34
Dęblin ul. Dworcowa 05:56 07:44 15;01 15;36

 

S- kursuje w dni nauki szkolnej

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H- kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

KOKOSZKA WIEŚ – RYKI
Oznaczenie S, R, M S, 4, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Kokoszka Wieś 06:58
Kokoszka 07:00 10:20
Gózd 07:03 10:23
Gęsia Wólka 07:06 10:26
Gęsia Wólka II 07:08 10:28
Gęsia Wólka Wieś 07:10 10:30
Stryj II 07:12 10:32
Stryj Wieś 07:14 10:34
Stryj 07:16 10:36
Stare Zadybie 07:18 10:38
Stare Zadybie 07:20 10:40
Kłoczew I 07:23 10:43
Kłoczew 07:26 10:46
Julianów II 07:28 10:48
Julianów 07:30 10:50
Przykwa 07:33 10:53
Potok 07:36 10:56
Zalesie I 07:38 10:58
Zalesie 07:40 11:00
Ryki DA 07:46 11:06

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – ŻELECHÓW przez DUDKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:40
Stara Dąbia 14:46
Niwa Babicka 14:49
Żabianka RUDA 14:52
Żabianka 14:54
Trojanów Szkoła 14:56
Trojanów Kolonia 14:59
Dudki 15:03
Derlatka 15:05
Wola Zadybska 15:08
Borucicha 15:11
Janówek 15:13
Kębłów Nowy 15:16
Kębłów Stary 15:18
Żelechów Rondoul. Piłsudskiego 15:21

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WOLA GUŁOWSKA – RYKI przez GRABÓW SZLACHECKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Wola Gułowska Kościół 15:05 16:20
Turzystwo Auto-gaz 15:08 16:23
Lipiny 15:10 16:25
Lipiny Świetlica 15:12 16:27
Urszulin 15:16 16:31
Grabów Szlachecki 15:19 16:34
Mamlicz 15:21 16:36
Falentyn 15:24 16:39
Falentyn 15:27 16:42
Leopoldów 15:29 16:44
Leopoldów 15:31 16:46
Leopoldów 15:33 16:48
Rososz I 15:35 16:50
Rososz 15:37 16:52
Ryki DA 15:44 16:59

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – KŁOCZEW przez JULIANÓW II
Oznaczenie H, D, R, M S,M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 08:20 16:15
Zalesie 08:26 16:21
Zalesie I 08:28 16:23
Potok 08:30 16:25
Przykwa 08:33 16:28
Julianów 08:36 16:31
Julianów II 08:38 16:33
Kłoczew 08:40 16:35

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc
D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

H- kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

RYKI – WYLEZIN przez OWNIA, STARA DĄBIA
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Oznaczenie S S4 S S
Ryki DA 07:10 11:20 14:25 15:35
Stara Dąbia 07:15 11;25 14:30 15:40
Stara Dąbia 07:18 11:28 14:33 15:43
Ownia 07:21 11:31 14:36 15:46
Wylezin I 07:23 11:33 14:38 15:48
Wylezin 1409/01 07:25 11:35 14:40 15:50
wYLEZIN 1409/05 07:27 11:37 14:42 15:52

S – kursuje w dni nauki szkolnej

4- kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – FALENTYN przez ROSOSZ
Oznaczenie D S, M, R D, M, R S, M, R S, M, R S, 5, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 07:30 10:20 12:05 14:20 15:31 18:30
Rososz 07:37 10:27 12:12 14:27 15:38 18:37
Rososz I 07:39 10:29 12:14 14:29 15:40 18:39
Leopoldów 07:41 10:31 12:16 14:31 15:42 18:41
Leopoldów 07;43 10:33 12:18 14:33 15:44 18;43
Leopoldów 07:45 10:35 12:20 14:35 15:46 18:45
Falentyn 07;47 10:37 12:22 14:37 15:48 18:47
Falentyn 07:50 10:40 12:25 14:40 15:51 18:50

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej

5- kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – BAZANÓW STARY przez MOSZCZANKĘ
GODZINY ODJAZDU
Oznaczenie D S D
PRZYSTANEK
Ryki DA 07:00 13:50 15:15
Julin 07:04 13:54 15:19
Moszczanka 07:06 13:56 15:21
Sierskowola 07;08 13:58 15:23
Bazanów (Skrz) 07:11 14:01 15:26
Bazanów Stary 07:13 14:03 15:28
Bazanów Stary 07:15 14:05 15:30
Bazanów Stary 07:18 14:08 15:33
Bazanów Stary 07;20 14:10 15:35

S – kursuje w dni nauki szkolnej

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

BAZANÓW STARY-RYKI przez MOSZCZANKĘ
GODZINY ODJAZDU
Oznaczenie D S D
PRZYSTANEK
Bazanów Stary 07:20 14:15 15:40
Bazanów Stary 07:22 14:17 15:42
Bazanów Stary 07:24 14:19 15:44
Bazanów Stary 07:26 14:21 15:46
Bazanów (Skrz) 07:29 14:24 15:49
Sierskowola 07:32 14:27 15:52
Moszczanka 07:34 14:29 15:54
Julin 07:36 14:31 15:56
Ryki D.A. 07:40 14:35 16:00

S – kursuje w dni nauki szkolnej

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI –KŁOCZEW przez PADARZ, CZERNIC
Oznaczenie S, 4, R, M S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 11:05 15:25
Zalesie 11:11 15:31
Zalesie I 11:13 15:33
Potok 11:15 15:35
Przykwa 11:18 15:38
Julianów 11:21 15:41
Julianów II 11:23 15:43
Czernic 11:26 15:46
Czernic 11:28 15:48
Padarz Kawęczyn 11:31 15:51
Padarz 11:33 15:53
Padarz Kawęczyn 11:35 15:55
Kawęczyn (Wiatr) 11:37 15:57
Kłoczew 11:39 15:59

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LEOPOLDÓW
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:05
Rososz 14:12
Rososz I 14:16
Leopoldów 14:16
Leopoldów 14:18
Leopoldów 14:20

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez NIWĘ BABICKĄ
Oznaczenie S, 4, 5, M, R S, 1, 2, 3, M, R S, 5, M, R S, 3, 4, 5, M, R S, 1, 2, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 12:15 13:00 13:50 14:30 15:30
Stara Dąbia 12:24 13:09 13:59 14:39 15:39
Stara Dąbia 12:26 13:11 14:01 14:41 15:41
Stara Dąbia 12:28 13:13 14:03 14:43 15:43
Niwa Babicka REM 12:30 13:15 14:05 14:45 15:45
Niwa Babicka Szkoła 12:32 13:17 14:07 14:47 15:47
Niwa Babicka Majdan 12:34 13:19 14:09 14:49 15:49
Niwa Babicka Szkoła 12:36 13:21 14:11 14:51 15:51
Niwa Babicka REM 12:38 13:23 14:13 14:53 15:53
Niwa Babicka 12:40 13:25 14:15 14:55 15:55
Stara Dąbia 12:42 13:27 14:17 14:57 15:57
Ryki DA 12:49 13:34 14:24 15:04 16:04

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI –RYKI przez SIERSKOWOLA
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:10
Julin 07:14
Moszczanka 07:16
Sierskowola 07:18
Sierskowola 07:20
Sierskowola 07:21
Moszczanka 07:25
Sierskowola 07:27
Ryki DA 07:40

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LEOPOLDÓW – RYKI przez LASOCIN
Oznaczenie S, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Leopoldów 08:00 14:45
Leopoldów 08:02 14:47
Leopoldów 08:04 14:49
Rososz I 08:06 14:51
Rososz 08:08 14:53
Lasocin 08:11 14:56
Zalesie 08:13 14:58
Zalesie 08:15 15:00
Ryki DA 08:22 15:07

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez TROJANÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI D.A. 14:20
Ryki ul. Słowackiego 14:21
Ryki ul. 15 P.P. Wilków AK 14:22
Stara Dąbia 14:27
Niwa Babicka 14:30
Ruda 14:33
Żabianka 14:35
Trojanów szkoła 14:37
Babice 14:39
Babice 03 14:42
Skruda 05 14:45
Wylezin 1410/05 14:47
Janopol 14:49
Kłoczew 14:53
Kawęczyn 14:56
Padarz 14:58
Padarz 15:00
Czernic 15:04
Czernic 15:06
Julianów II 15:09
Julianów 15:11
Przykwa 15:14
Potok 15:17
Zalesie I 15:20
Zalesie 15:23
Ryki DA 15:28

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez TROJANÓW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
RYKI D.A. 06:35
Zalesie 06:40
Zalesie I 06:43
Potok 06:46
Przykwa 06:49
Julianów 06:52
Julianów II 06:54
Czernic 06:57
Czernic 06:59
Padarz 07:03
Padarz 07:05
Kawęczyn 07:07
Kłoczew 07:10
Janopol 07:14
Wylezin 07:16
Skruda 07:19
Babice 07:22
Trojanów szk. 07:24
Żabianka 07:26
Żabianka 07:28
 Niwa Babicka 07:31
Stara Dąbia 07:33
Ryki ul. 15 P.P. Wilków 07:38
Ryki ul. Słowackiego 07:39
Ryki D.A. 07:40

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

OSINY – RYKI przez ŻYRZYN
Oznaczenie S, M, R D, M, R D, M, R D, M, R S, M, R S, M, R S, M, R
PRZYSTANEKGODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Osiny 07:15 08:15 10:45 12:15 14:45 15;50 16;45
Bałtów 07:18 08:18 10:48 12:18 14:48 15:53 16:48
Żyrzyn 07:20 08:20 10:50 12;20 14:50 15:55 16:50
Kosmów 07:22 08:22 10:52 12;22 14;52 15:57 16:52
Żerdź 07:25 08:25 10:55 12;25 14:55 16:00 16;55
Parafianka 07:28 08:28 10;58 12;28 14;58 16:03 16;58
Cezaryn 07:30 08:30 11:00 12:30 15:00 16;05 17:00
Kośmin 07:32 08:32 11:02 12:32 15:02 16;07 17:02
Sierskowola 07:38 08:38 11:08 12;38 15:08 16:13 17;08
Moszczanka 07:44 08:44 11:14 12;44 15:14 16:19 17;14
Julin 07:46 08:46 11:16 12;46 15:16 16:21 17:16
Ryki D.A. 07:50 08:50 11;20 12:50 15:20 16:25 17;20

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

– RYKI- OSINY przez ŻYRZYN
Oznaczenie S, M, R D, M, R D, M, R D, M, R S, M, R S, M, R S, M, R
PRZYSTANEKGODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 05:50 07:00 08:00 09:45 13:00 14:20 15;30
Julin 05:54 07;04 08;04 09:49 13:04 14:24 15:34
Moszczanka 05:56 07:06 08:06 09:51 13;06 14:26 15:36
Sierskowola 05;58 07;08 08:08 09:53 13:08 14:28 15:38
Strzyżowice 06:03 07:14 08:14 09;59 13;14 14;34 15:44
Cezaryn 06:05 07:16 08:16 10:01 13:16 14;36 15:46
Parafianka 06:07 07:18 08;18 10:03 13;18 14:38 15:48
Jaworów 06:10 07:21 08:21 10:06 13:21 14:41 15:51
Kosmów 06:13 07:24 08:24 10:09 13:24 14;44 15:54
Żyrzyn 06:16 07:27 08:27 10:12 13:27 14:47 15:57
Bałtów 06:19 07:30 08:30 10;15 13:30 14:50 16:00
Osiny 06:22 07:33 08:33 10:18 13:33 14:53 16:03

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

– RYKI- ŻYRZYN przez KOŚMIN
Oznaczenie D, M, R D, M, R
PRZYSTANEKGODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 08:30 11;30
Julin 08:34 11:34
Moszczanka 08:36 11;36
Sierskowola 08:38 11:38
Kośmin I 08:44 11:44
Kośmin II 08:45 11:45
Kośmin Kol 08:47 11:47
Cezaryn 08:49 11:49
Parafianka 08:52 11:52
Żerdź I 08;58 11:58
Żerdź III 09;00 12:00
Żerdź II 09:01 12:01
Żyrzyn IV 09:04 12;04
Żyrzyn II 09:05 12:05

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

ŻYRZYN – RYKI przez KOŚMIN
Oznaczenie D, M, R D, M, R
PRZYSTANEKGODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Żyrzyn I 10:00 12;30
Żyrzyn III 10:01 12:31
Żerdź I 10:04 12:34
Żerdź IV 10:05 12:35
Żerdź II 10:07 12;37
Parafianka 10:13 12;43
Cezaryn 10:16 12:46
Kośmin Kol. 10:18 12:48
Kośmin II 10;20 12:50
Kośmin I 10:21 12:51
Sierskowola 10:22 12:52
Moszczanka 10:28 12:58
Julin 10:30 13:00
Ryki D.A. 10:34 13:04

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

– RYKI- OSINY przez ŻYRZYN
Oznaczenie S, M, R D, M, R D, M, R D, M, R S, M, R S, M, R S, M, R
PRZYSTANEKGODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 05:50 07:00 08:00 09:45 13:00 14:20 15;30
Julin 05:54 07;04 08;04 09:49 13:04 14:24 15:34
Moszczanka 05:56 07:06 08:06 09:51 13;06 14:26 15:36
Sierskowola 05;58 07;08 08:08 09:53 13:08 14:28 15:38
Strzyżowice 06:03 07:14 08:14 09;59 13;14 14;34 15:44
Cezaryn 06:05 07:16 08:16 10:01 13:16 14;36 15:46
Parafianka 06:07 07:18 08;18 10:03 13;18 14:38 15:48
Jaworów 06:10 07:21 08:21 10:06 13:21 14:41 15:51
Kosmów 06:13 07:24 08:24 10:09 13:24 14;44 15:54
Żyrzyn 06:16 07:27 08:27 10:12 13:27 14:47 15:57
Bałtów 06:19 07:30 08:30 10;15 13:30 14:50 16:00
Osiny 06:22 07:33 08:33 10:18 13:33 14:53 16:03

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- WIĘCKÓW przez SWATY
Oznaczenie S , M, R S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A ul. Warszawska 7/9 07:00 15:30
Ryki ul. Słowackiego 07:01 15:31
Ryki ul. 15 P.P. Wilków AK 07:02 15:32
Swaty 1405/01 07;06 15;36
Swaty 1406/08 07:10 15;40
Edwardów 07:13 15;43
Więcków 07;15 15:45
Więcków 02 OSP Więcków 07;17 15:47

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WIĘCKÓW- RYKI przez SWATY
Oznaczenie S , M, R S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Więcków 02 OSP Więcków 07:20 15:50
Więcków 07:22 15:52
Edwardów 07:24 15:54
Swaty 1406/08 07;27 15;57
Swaty 1405/01 07:31 16:01
Ryki ul. 15 P.P. Wilków AK 07:34 16:04
Ryki ul. Słowackiego 07;35 16:05
Ryki D.A ul. Warszawska 7/9 07;36 16:06

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

MACIEJOWICE- PAPROTNIA
Oznaczenie S , M, R S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Maciejowice ul. Rynek 06:05 17:00
Uchacze 801 06:08 17:03
Kobylnica 801 06:10 17:05
Strych 801 06:14 17:09
Wróble 801 06:16 17:11
Tyrzyn 801 06:18 17:13
Paprotnia 801 06:21 17:16

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PAPROTNIA- MACIEJOWICE
Oznaczenie S , M, R S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Paprotnia 801 05:45 16:42
Tyrzyn 801 05:48 16:45
Wróble 801 05:50 16:47
Strych 801 05:52 16:49
Kobylnica 801 05:56 16:53
Uchacze 801 05:58 16:55
Maciejowice ul. Rynek 06:01 16:58

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- PAPROTNIA przez Stara Rokitnia
Oznaczenie S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 15:45
Swaty 15:49
Brzeziny 15:51
Brzeziny I 15:55
Brzeziny II 15:57
Stara Rokitnia 16:00
Stara Rokitnia 16:03
Stężyca ul. Rokicka 16:05
Stężyca Kościół 16:08
Brzeźce 16:13
Długowola Sklep 16:16
Długowola 16:18
Pawłowice 16:20
Paprotnia 16:25
Paprotnia Wieś 16:27

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PAPROTNIA- RYKI przez Stara Rokitnia
Oznaczenie S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Paprotnia Wieś 06:25
Paprotnia 06:27
Paprotnia 801 06:29
Pawłowice 06:33
Długowola 06:35
Długowola Sklep 06:37
Brzeźce 06:40
Stężyca Kośció 06:45
Stężyca ul. Rokicka 06:48
Stara Rokitnia 06:50
Stara Rokitnia 06:53
Brzeziny II 06:56
Brzeziny I 06:58
Brzeziny 07:02
Swaty 07:04
Ryki D.A. 07:08

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- PAPROTNIA przez Dęblin Stężycę
Oznaczenie S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 15:50
Julin 15:54
Moszczanka 15:56
Krasnogliny 15;59
Krasnogliny 16;02
Dęblin Cmentarz 16:04
Dęblin ul. Kocka 16;06
Dęblin ul. Niepodległości 16:09
Dęblin ul. Warszawska 16:11
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 16:12
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 16:13
Dęblin ul. Wiślana 16:15
Dęblin ul. Dworcowa 16:17
Dęblin ul. Michalinowska 16:19
Stężyca Jednostka 16:22
Stężyca ul Dęblińska 16:26
Stężyca Kościół 16:28
Brzeźce 16:33
Długowola Sklep 16;36
Długowola 16:38
Pawłowice 16:40
Paprotnia 16:42
Paprotnia Wieś 16:46

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

PAPROTNIA- RYKI przez Dęblin Stężycę
Oznaczenie S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Paprotnia Wieś 06:20
Paprotnia 06:23
Paprotnia 06:25
Pawłowice 06:28
Długowola 06:30
Długowola Sklep 06:32
Brzeźce 06:35
Stężyca Kościół 06:40
Stęzyca ul. Dęblińska 06:42
Stężyca Jednostka 06:46
Dęblin ul. Michalinowska 06:49
Dęblin ul. Dworcowa 06:51
Dęblin ul. Wiślana 06:53
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 06:55
Dęblin ul. 15 P.P. Wilków 06:56
Dęblin ul. Warszawska 06:57
Dęblin ul. Niepodległości 06:59
Dęblin Cmentarz 07:03
Krasnogliny 07:05
Moszczanka 07:10
Julin 07:12
Ryki D.A. 07:16

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

BRUSÓW- JAKUBÓWKA
Oznaczenie S , M, R S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Brusów 07;04 15:22
Jakubówka 07:08 15:26
Jakubówka 07:10 15:28

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

JAKUBÓWKA- BRUSÓW
Oznaczenie S , M, R S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Jakubówka 07;10 15:30
Jakubówka 07:14 15:34
Brusów 07:16 15:36

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

URSZULIN- FALENTYN przez GRABÓW RYCKI
Oznaczenie S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Urszulin 06:40
Grabów Szlachecki 06:43
Dziatki 06:46
Grabów Rycki 06:48
Dziatki 06;50
Grabów Szlachecki 06:52
Grabów Szlachecki 06:54
Mamlicz 06;56
Falentyn 06;59

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

FALENTYN- GRABÓW RYCKI
Oznaczenie 2, 4 2, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Falentyn 07;50 12:25
Mamlicz 07:53 12:28
Grabów Szlachecki 07:55 12:30
Grabów Szlachecki 07:57 12:32
Dziatki 07:59 12:34
Grabów Rycki 08:01 12:36

2- kursuje we wtorki

4- kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

GRABÓW RYCKI- FALENTYN
Oznaczenie 2, 4 2, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Grabów Rycki 08;09 12:49
Dziatki 08;11 12:51
Grabów Szlachecki 08:13 12:53
Grabów Szlachecki 08:15 12:55
Mamlicz 08:17 12:57
Falentyn 08:20 13;00

2- kursuje we wtorki

4- kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

FALENTYN- URSZULIN przez GRABÓW RYCKI
Oznaczenie S , M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Falentyn 15:52
Mamlicz 15:55
Grabów Szlachecki 15:57
Grabów Szlachecki 15:59
Dziatki 16:01
Grabów Rycki 16:03
Dziatki 16:05
Grabów Szlachecki 16:08
Urszulin 16:11

S- kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI_ LEOPOLDÓW przez ROSOSZ
Oznaczenie D H D
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU GODZINA ODJAZDU
Ryki D.A. ul. Warszawska 7/9 05:55 15:30
Ryki ul. Słowackiego 1438/02 05:56 15:31
Ryki ul. 15 P.P. Wilków AK 102872L 05:57 15:32
Rososz I 1349/02 06:03 15:38
Rososz I 1349/04 06:05 15;40
Leopoldów 1349/06 06:07 15:42
Leopoldów 1349/08 06:09 15:44
Leopoldów 1349/10 06:11 15;46

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

D- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WOLA GUŁOWSKA – RYKI przez GRABÓW RYCKI
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU
Wola Gułowska Kościół 06:55
Turzystwo Auto-gaz 06:58
Lipiny 07:00
Lipiny Świetlica 07:02
Urszulin 07:06
Grabów Szlachecki 07:09
Dziatki 07:11
Grabów Rycki 07:13
Grabów Rycki 07:13
Dziatki 07:15
Mamlicz 07:17
Falentyn 07:20
Falentyn 07:23
Leopoldów 07:25
Leopoldów 07:27
Leopoldów 07:29
Rososz I 07:31
Rososz 07:33
Ryki DA 07:40

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-KŁOCZEW – RYKI przez JULIANÓW II
Oznaczenie H, D, R, M R, M, 4 w d
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kłoczew 09:00 11:40
Julianów II 09:02 11:42
Julianów 09:04 11:44
Przykwa 09:07 11:47
Potok 09:10 11:50
Zalesie I 09:12 11:52
Zalesie 09:14 11:54
Ryki DA 09:20 12:00

S – kursuje w dni nauki szkolnej
4 – kursuje w czwartki

w- nie kursuje w dzień Bożego Ciała

d- nie kursuje w dniu 01.01. w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.12
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

WYLEZIN – RYKI przez OWNIA
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Oznaczenie S S4 S S
Wylezin 1410/05 07:30 11:40 14:45 15:55
Wylezin 1409/02 07:32 11:42 14;47 15:57
Wylezin 1409/04 07:34 11:44 14:49 15:59
Ownia 07:36 11:46 14:51 16:01
Stara Dąbia Szk 07:39 11:49 14:54 16:04
Stara Dąbia 07:42 11:52 14:57 16:07
Stara Dąbia 07;43 11:53 14:58 16:08
Ryki D.A. 07:47 11:57 15:02 16:12

S – kursuje w dni nauki szkolnej

4- kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

FALENTYN – RYKI przez ROSOSZ
Oznaczenie S, R, M S, M, R D, M, R S, M, R S5, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Falentyn 07:00 11:10 13:00 15:00 19:00
Falentyn 07:03 11:13 13:03 15:03 19:03
Leopoldów 07:05 11:15 13:05 15:05 19;05
Leopoldów 07:07 11:17 13:07 15:07 19;07
Leopoldów 07:09 11:19 13:09 15:09 19:09
Rososz I 07:11 11:21 13:11 15:11 19:11
Rososz 07:13 11:23 13:13 15:13 19:13
Ryki D.A. 07:19 11:29 13:19 15:19 19:19

H – kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – LENDO RUSKIE przez SARNY, PODLODÓW
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Oznaczenie S S
Ryki D.A. 05;50 15:15
Julin 05:54 15:19
Moszczanka 05:56 15:21
Sierskowola 05:58 15;23
Sarny 06:02 15:27
Sarny 06:04 15:29
Korzeniów Kolonia 06:06 15:31
Korzeniów 06:08 15:33
Białki Dolne 06:10 15:35
Białki Górne 06:12 15:37
Żabianka 06:14 15:39
Ułęż 06:17 15:42
Ułęż 06:19 15:44
Ułęż Szkoła 06:21 15;46
Sobieszyn Wieś 06:23 15:48
Sobieszyn 06:25 15:50
Sobieszyn 06:28 15:53
Podlodów 06:30 15:55
Podlodów 06:33 15:58
Podlodówka 06:37 16;02
Lendo Ruskie 06:39 16;04

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO RUSKIE- RYKI przez PODLODÓW, SARNY,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
Oznaczenie S S
Lendo Ruskie 06:45 16:05
Podlodówka 06:47 16:07
Podlodów 06:51 16:11
Podlodów 06:54 16:14
Sobieszyn 06:56 16;16
Sobieszyn 06:59 16:19
Sobieszyn Wieś 07:01 16:21
Ułęż Szkoła 07:03 16:23
Ułęż 07:05 16:25
Ułęż 07:07 16:27
Żabianka 07:10 16:30
Białki Górne 07;12 16:32
Białki Dolne 07:14 16:34
Korzeniów 07:16 16:36
Korzeniów Kolonia 07:18 16:38
Sarny 07:20 16;40
Sarny 07:22 16:42
Sarny 07:24 16:44
Sierskowola 07:27 16:47
Moszczanka 07:29 16:49
Julin 07:31 16:51
Ryki D.A. 07:35 16:55

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

KŁOCZEW – RYKI przez PADARZ, CZERNIC
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Kłoczew 06:55
Kawęczyn (Wiatr) 06:57
Padarz 06:59
Padarz 07:01
Padarz 07:03
Czernic 07:06
Czernic 07:08
Julianów 07:11
Julianów 07:13
Przykwa 07:16
Potok 07:19
Zalesie I 07:21
Zalesie 07:23
Ryki DA 07:29

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez WIĘCKÓW
Oznaczenie S, 3, 4, 5, R, M S, 1, 2, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:35 15:30
Ryki ul. Słowackiego 14:38 15:33
Swaty 14:42 15:37
Swaty 14:48 15:43
Edwardów 14:51 15:46
Więcków 14:53 15:48
Więcków 14:55 15:50
Więcków 14:57 15:52
Edwardów 14:59 15:54
Swaty 15:02 15:57
Swaty 15:06 16:01
Ryki DA 15:10 16:05

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez NIWĘ BABICKĄ
Oznaczenie S, R, M
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 06:50
Stara Dąbia 06:56
Niwa Babicka REM 06:58
Niwa Babicka Szkoła 07:00
Niwa Babicka Majdan 07:02
Niwa Babicka Szkoła 07:04
Niwa Babicka REM 07:06
Niwa Babicka 07:08
Stara Dąbia Szkoła 07:10
Stara Dąbia 07:12
Stara Dąbia 07:14
Ryki DA 07:21

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez Sierskowola
Oznaczenie S, 5, R S, 1-4, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:20 14:25
Sierskowola 13:33 14:38
Moszczanka 13:35 14:40
Sierskowola 13:39 14:44
Sierskowola 13:40 14:45
Sierskowola 13:42 14:47
Moszczanka 13:44 14:49
Julin 13:46 14:51
Ryki DA 13:50 14:55

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI – RYKI przez ZALESIE
Oznaczenie S, R,
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:50
Zalesie 07:57
Zalesie I 08:00
Zalesie I 08:02
Zalesie 08:04
Ryki DA 08:15

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez ZALESIE II
Oznaczenie S, R S, 5, R S, R, 1-4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:25 14:15 15:10
Zalesie 13:35 14:25 15:20
Zalesie I 13:38 14:28 15:23
Zalesie I 13:41 14:31 15:26
Zalesie 13:43 14:33 15:28
Ryki DA 13:51 14:41 15:36

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – RYKI przez BAZANÓW STARY
Oznaczenie S, R S, 5, R S, R, 1-4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 07:40 14:20 15:15
Julin 07:44 14:24 15:19
Moszczanka 07:46 14:26 15:21
Sierskowola 07:48 14:28 15:23
Bazanów 07:51 14:31 15:26
Bazanów Stary 07:53 14:33 15:28
Bazanów Stary 07:55 14:35 15:30
Bazanów Stary 07:58 14:38 15:33
Bazanów Stary 08:01 14:41 15:36
Brusów 08:05 14:45 15:40
Brusów Kolonia 08:07 14:47 15:42
Oszczywilk 08:09 14:49 15:44
Oszczywilk 08:12 14:52 15:47
Ryki DA 08:15 14:55 15:50

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

STAWY – RYKI przez JULIN
Oznaczenie S, R S, R S, 3, 4, 5, R S, R, 1-2
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stawy JW 07:15 13:55 14:45 15:45
Karasiówka 07:17 13:57 14:47 15:47
Julin 07:19 13:59 14:49 15:49
Ryki ul. Słowackiego 07:23 14:03 14:53 15:53
Ryki DA 07:26 14:06 14:56 15:56

S – kursuje w dni nauki szkolnej
1 – kursuje w poniedziałki
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartki
5 – kursuje w piątki
R – regularny przewóz osób

RYKI – LENDO WIELKIE przez BORKI
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 14:25
Oszczywilk I 14:29
Oszczywilk 14:31
Brusów I Kolonia 14:35
Brusów 14:37
Jakubówka II 14:40
Jakubówka 14:42
Nowodwór Cmentarz 14:46
Nowodwór 14:48
Nowodwór Cmentarz 14:50
Grabów Rycki 14:53
Borki 14:57
Zawitała 15:00
Zawitała 15:02
Niedźwiedź 15:04
Niedźwiedź 15:06
Lendo Wielkie 15:08

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-STARE ZADYBIE – RYKI przez KŁOCZEW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stare Zadybie 14:10
Kłoczew 14:13
Kłoczew 14:16
Julianów 14:18
Julianów II 14:20
Przykwa 14:23
Potok 14:26
Zalesie I 14:29
Zalesie 14:32
Ryki ul. Słowackiego 14:36
Ryki DA

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – STARE ZADYBIE przez KŁOCZEW
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 13:20
Ryki ul. Słowackiego 13:22
Zalesie 13:26
Zalesie 13:29
Potok 13:32
Przykwa 13:35
Julianów 13:38
Julianów II 13:40
Kłoczew 13:42
Kłoczew I 13:45
Stare Zadybie 13:48

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-RYKI – SARNY przez MOSZCZANKĘ
Oznaczenie S, M, R D, M, R D, M, R D, M, R S,M,R S,M,R S,M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki DA 05:50 07:00 08:00 09:45 12:00 14:20 15:30
Julin 05:54 07:04 08:04 09:49 12:04 14:24 1534
Moszczanka 05:56 07:06 08:06 09:51 12:06 14:26 15:36
Sierskowola 05:58 07:08 08:08 09:53 12:08 14:28 15:38
Sarny 06:02 07:12 08:12 09:57 12:12 14:32 15:42

S – kursuje w dni nauki szkolnej
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

-SARNY- RYKI przez MOSZCZANKĘ
Oznaczenie S, M, R D,M,R D, M, R D, M, R S, M, R S, M, R S,M,R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Sarny 07:33 08:33 11:03 12:33 15:03 16:08 16:53
Sierskowola 07:37 08:37 11:07 12:37 15:07 16:12 16:57
Moszczanka 07:39 08:39 11:09 12:39 15:09 16:14 16:59
Julin 07:41 08:41 11:11 12:41 15:11 16:16 17:01
Ryki DA 07:45 08:45 11:15 12:45 15:15 16:20 17:05

S – kursuje w dni nauki szkolnej
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

- STARE ZADYBIE - RYKI przez Gózd, Bramkę
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stare Zadybie 06:45
Stryj 06:37
Stryj 06:49
Stryj 06:51
Gęsia Wólka 06:53
Gęsia Wólka 06:55
Gęsia Wólka 06:57
Gózd 06:59
Gózd 07:01
Gózd 07:02
Gózd 07:04
Bramka 07:09
Bramka 07:11
Bramka 07:12
Bramka 07:14
Jagodne 07:16
Jagodne 07:18
Kłoczew 07:20
Kłoczew 07:22
Julianów II 07:24
Julianów 07:26
Przykwa 07:29
Potok 07:32
Zalesie 07:35
Zalesie 07:37
Ryki 07:42

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- SOBIESZYN przez SARNY, BIAŁKI DOLNE
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 07:00
Julin 07;04
Moszczanka 07:06
Sierskowola 07;08
Sarny 12 07;12
Sarny 14 07;14
Korzeniów KoloniaI 07:16
Korzeniów 07:18
Białki Dolne 07:20
Białki Górne 07;22
Żabianka 07:24
Ułęż 04 07:27
Ułęż 06 07:29
Ułęż Szkoła 07:31
Drążgów Kolonia 07:34
Drążgów 07:36
Drążgów Kolonia 07:38
Sobieszyn Szkoła 07:40

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

SOBIESZYN-RYKI- przez BIAŁKI DOLNE, SARNY
Oznaczenie S, M, R
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Sobieszyn Szkoła 07:45
Ułęż Szkoła 07;52
Ułęż 05 07:54
Ułęż 03 07;56
Żabianka 07;59
Białki Górne 08:01
Białki Dolne 08:03
Korzeniów 08:05
Korzeniów Kolonia 08:07
Sarny 13 08:09
Sarny 11 08;11
Sarny 08:13
Sierskowola 08;16
Moszczanka 08;18
Julin 08;20
Ryki D.A. 08:24

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- BRUSÓW przez OSZCZYWILK
Oznaczenie GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
PRZYSTANEK S, M, R S, M, R
Ryki D.A. 06:50 15;10
Ryki ul. Słowackiego 06:51 15:11
Oszczywilk I 06:54 15:14
Oszczywilk 06;57 15:16
Brusów Kolonia 07;01 15:18
Brusów 07:03 15:21

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

BRUSÓW- RYKI- przez OSZCZYWILK
Oznaczenie GODZINY ODJAZDU GODZINY ODJAZDU
PRZYSTANEK S, M, R S, M, R
Brusów 07;05 15:30
Brusów Kolonia 07:07 15:32
Oszczywilk 07:11 15:36
Oszczywilk I 07;14 15:39
Ryki D.A. 07;18 15:43

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI D.A.- RYKI D.A. przez BAZANÓW
Oznaczenie GODZINY ODJAZDU
PRZYSTANEK D, M, R
Ryki D.A 10:40
Oszczywilk I 10:44
Oszczywilk I 10:46
Brusów I Kol 10:48
Brusów 10:50
Bazanów Stary I 10:53
Bazanów Stary I 10:55
Bazanów Stary I 10:57
Bazanów SKRZ 11:00
Sierskowola 11:03
Moszczanka 11:05
Julin 11:07
Ryki D.A. 11:11

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- LENDO WIELKIE przez Zielony Kąt
Oznaczenie S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A 06:10
Oszczywilk 06:14
Oszczywilk 06:16
Brusów Kol 06:18
Brusów 06:21
Jakubówka 06:25
Jakubówka 06:27
Nowodwór Cmentarz 06:32
Nowodwór 06:34
Michałówka 06:37
Zielony Kąt 06:40
Zielony Kąt 06:43
Lendo Wielkie 06:46

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE- RYKI przez Zielony Kąt
Oznaczenie S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 16;05
Zielony Kąt 16:08
Zielony Kąt 16:11
Michałówka 16:14
Nowodwór 16:17
Nowodwór Cmentarz 16:19
Jakubówka 16:24
Jakubówka 16:26
Brusów 16:30
Brusów Kolonia 16:32
Oszczywilk 16:34
Oszczywilk 16:36
Ryki D.A. 16:40

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

LENDO WIELKIE- BAZANÓW przez ZAWITAŁA
Oznaczenie S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Lendo Wielkie 06:50
Niedźwiedź 06:52
Niedźwiedź 06:54
Zawitała 06:57
Zawitała 06:59
Borki 07:02
Nowodwór Cmentarz 07:04
Nowodwór 07:06
Nowodwór 07:08
Nowodwór 07:10
Trzcianki Wieś 07:15
Stary Bazanów 07:18

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

BAZANÓW- LENDO WIELKIE przez ZAWITAŁA
Oznaczenie S
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Stary Bazanów 15:35
Trzcianki Wieś 15:38
Nowodwór 15:43
Nowodwór 15:45
Nowodwór 15:47
Nowodwór Cmentarz 15:49
Borki 15:51
Zawitała 15:54
Zawitała 15:56
Niedźwiedź 15:59
Niedźwiedź 16:01
Lendo Wielkie 16:03

S – kursuje w dni nauki szkolnej
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

NOWODWÓR- RYKI przez TRZCIANKI
Oznaczenie S 2, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Nowodwór 08:20
Michałówka 08:23
Zielony Kąt 08:26
Zielony Kąt 08:29
Lendo Wielkie 08:31
Niedźwiedź 08:33
Niedźwiedź 08:35
Zawitała 08:38
Zawitała 08:41
Borki 08:45
Nowodwór Cmentarz 08:47
Nowodwór 08:48
Nowodwór 08:50
Nowodwór 08:53
Trzcianki Wieś 08;58
Stary Bazanów 09:01
Bazanów Stary 09:03
Bazanów Stary 09:05
Bazanów Stary 09:07
Bazanów 09;10
Sierskowola 09:13
Moszczanka 09:15
Julin 09:17
Ryki D.A. 09:21

S – kursuje w dni nauki szkolnej

2- kursuje we wtorki

4- kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc

RYKI- NOWODWÓR przez TRZCIANKI
Oznaczenie S 2, 4
PRZYSTANEK GODZINY ODJAZDU
Ryki D.A. 12:30
Julin 12:34
Moszczanka 12:36
Sierskowola 12:38
Bazanów 12:41
Bazanów Stary 12:44
Bazanów Stary 12:46
Bazanów Stary 12:49
Stary Bazanów 12:51
Trzcianki Wieś 12:54
Nowodwór 12:59
Nowodwór 13:02
Nowodwór 13:03

S – kursuje w dni nauki szkolnej

2- kursuje we wtorki

4- kursuje w czwartki
R – regularny przewóz osób
M – rezerwacja miejsc